CSK ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟ ପରେ ପନ୍ତ ହେଲେ ଭାବୁକ, କହିଲେ "ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ମୁଁ ଏହା ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି ଏବଂ ମାହି ଭାଇ..."

  1. Home
  2. IPL Top News

CSK ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟ ପରେ ପନ୍ତ ହେଲେ ଭାବୁକ, କହିଲେ "ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ମୁଁ ଏହା ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି ଏବଂ ମାହି ଭାଇ..."

pant st


ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ରେ ପ୍ରଥମ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି । ବିଶାଖାପାଟନମରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚ ରେ DC ଶକ୍ତିଶାଳୀ CSK କୁ 20 ରନ୍ ରେ ପରାସ୍ତ କରି ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦଳ ଭାବରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲା ​​। ଦିଲ୍ଲୀ ଏହି ମ୍ୟାଚ ରେ 191 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା ।

192 ରନ୍ ର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପିଛା କରି CSK 6 ୱିକେଟ୍ ରେ ମାତ୍ର 171 ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ମ୍ୟାଚକୁ 20 ରନ୍ ରେ ହାରିଥିଲା । ସିଜନର ପ୍ରଥମ ବିଜୟ ପାଇବା ପରେ ଡିସି ଅଧିନାୟକ ପନ୍ତ ବହୁତ ଖୁସି ମନେ ହେଉଥିଲେ । ଏହି ବିଜୟ ପରେ ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଉପସ୍ଥାପନା ସମୟରେ ସେ କ’ଣ କହିଥିଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା?

1.5 ବର୍ଷ ପରେ ଫେରିବା କଷ୍ଟକର ଥିଲା- ପନ୍ତ:

CSK ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟ ପରେ ପନ୍ତ କହିଛନ୍ତି, ଆମର ବୋଲରମାନେ ଆଜି ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ଆମେ ଗତ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଧରି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛୁ ଏବଂ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆମର ଭୁଲରୁ ଶିଖୁଛୁ | ଆଜିର ମ୍ୟାଚରେ ଏହାର ଫଳାଫଳ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ମୁକେଶ କୁମାର ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ, ଆମେ ଚାହୁଁଛୁ ଭବିଷ୍ୟତ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ଡେଥ ଓଭରରେ ସେ ଏହିପରି ବୋଲିଂ କରନ୍ତୁ।

ଆମେ ପୃଥିବୀଙ୍କୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲୁ ଏବଂ ସେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ଭବିଷ୍ୟତ ମ୍ୟାଚରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କଠାରୁ ସମାନ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଶା କରାଯାଏ । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଶତପ୍ରତିଶତ ଭୂମିକା ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି ।

1.5 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ରିକେଟ୍ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ହେତୁ ଆରମ୍ଭରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୋର ବିଶ୍ୱାସ ଥିଲା ଯେ ମୋତେ ପଡ଼ିଆକୁ ଫେରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏହା ମୋର ଜୀବନ ।

ପନ୍ତ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ:

ଆଇପିଏଲ 2024 ରୁ ପ୍ରାୟ 15 ମାସ ପରେ କ୍ରିକେଟକୁ ଫେରିଥିବା ଦିଲ୍ଲୀ ର ଅଧିନାୟକ ପନ୍ତ ସିଜନର ପ୍ରଥମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ତିନି ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ପନ୍ତ 32 ଟି ବଲରେ 4 ଟି ଚୌକା ଓ 3 ଛକା ମାରି ଦଳର ସ୍କୋରକୁ 191 ରେ ପହଞ୍ଚାଇବାରେ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

dhoni pant

ମ୍ୟାଚ ପରେ ପନ୍ତ ଧୋନିଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ, ସେ କହିଲେ "ଧୋନି ଭାଇଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖି ମଜା ଲାଗିଲା ଏବଂ ଆମର ବିଜୟ ଆମକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦେବ, ଆଗକୁ ଆମେ ଏମିତିକା ହିଁ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଜାରି ରଖିବୁ ।