ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ LSG ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ କହିଲେ, 'ଆମେ 40-50 ରନ୍ କମ୍ ସ୍କୋର କରିଛୁ ନହଲେ..."

  1. Home
  2. IPL Top News

ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ LSG ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ କହିଲେ, 'ଆମେ 40-50 ରନ୍ କମ୍ ସ୍କୋର କରିଛୁ ନହଲେ..."

rahul st


58 ବଲ୍ କିମ୍ବା 9 ଓଭର 4 ବଲ, ତୁମେ ଯାହା ବିଶ୍ୱାସ କର 165 ରନ୍ ପଛରେ ଗୋଡାଇବା ପାଇଁ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳ କେବଳ ଏତିକି ଓଭରରେ ମ୍ୟାଚ ଜିତିଥିଲେ । ହାଇଦ୍ରାବାଦ LSG କୁ 10 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି । ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଓପନର୍ ମାନେ ଟି -10 ମ୍ୟାଚ୍ ପରି ଟି -20 ମ୍ୟାଚ୍ କୁ ଶେଷ କରିଥିଲେ ।

ମ୍ୟାଚରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଲକ୍ଷ୍ନଉ ଦଳ 165 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ଟାର୍ଗେଟକୁ ଗୋଡ଼ାଇବା ବେଳେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଓପନର୍ ମାନେ କୌଣସି ବୋଲରଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ମନୋବୃତ୍ତି ନଥିଲେ । ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା ଏବଂ ଟ୍ରାଭିସ୍ ହେଡ୍ ବୋଲରମାନଙ୍କୁ ଖରାପ ଭାବେ ମାରିଥିଲେ । ୟଶ ଠାକୁର ହୁଅନ୍ତୁ, ରବି ବିଷ୍ଣୁ କିମ୍ବା ନବୀନ ଉଲ ହକ, ଅଭିଷେକ ଏବଂ ହେଡ୍ କାହାକୁ ଛାଡି ନଥିଲେ ।

ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଟ୍ରାଭିସ୍ ହେଡ୍ 30 ଟି ବଲ୍ ଖେଳିଥିଲେ ଏବଂ 89 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ | 8 ଚାରି ଏବଂ 8 ଛକା ମାରିଥିଲେ । ଇନିଂସରେ ହେଡ୍ର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାର 296 ରୁ ଅଧିକ ଥିଲା । 16 ଟି ବଲରେ ହେଡ୍ ତାଙ୍କର ପଚାଶ ପୂରଣ କରିଥିଲେ | ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳ ପ୍ରଥମ 6 ଓଭରରେ 107 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ଯାହାକି ଏହି ଆଇପିଏଲରେ ପାୱାରପ୍ଲେରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସର୍ବାଧିକ ।

ଅନ୍ୟ ପଟେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ବୋଲରମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ । ଅଭିଷେକ ମ୍ୟାଚରେ 19 ଟି ବଲରେ ନିଜର ପଚାଶଟି ପୂରଣ କରିଥିଲେ। ସେ 9th ଓଭରର ଚତୁର୍ଥ ବଲରେ ଛକା ମାରି ଦଳ ପାଇଁ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିଲେ । ପ୍ରସାରଣକାରୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଅଭିଷେକ କହିଛନ୍ତି,

“ଏଭଳି ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ଶ୍ରେୟ ହେଡ଼ କୁ ଯାଏ । ସେ କିପରି ଭାବରେ ସମସ୍ତ ବୋଲରଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆରମ୍ଭରୁ ଆକ୍ରମଣ କରନ୍ତି, ମୋ ଉପରେ ଚାପ କମିଯାଏ । ୟୁଭି ପାଜି, ବ୍ରିଆନ୍ ଲାରା ଏବଂ ମୋର ପ୍ରଥମ କୋଚ୍, ମୋ ବାପାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ”

ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିବା ପରେ ଲକ୍ଷ୍ନଉ ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦଳ 40-50 ରନ୍ କମ୍ ସ୍କୋର କରିଛି । ସେ କହିଥିଲେ:-

“ଆମେ ଟିଭିରେ ଏଭଳି ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖିଛୁ । ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ବ୍ୟାଟିଂ ଥିଲା । କ୍ରେଡିଟ୍ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଙ୍କ ହିଟ୍ କ୍ଷମତାକୁ ଯାଇଥାଏ, ସେମାନେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ବଲରୁ ଅଟକାଇବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା । ଆମେ 40-50 ରନ୍ କମ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲୁ ନହଲେ ପରିଣାମ ବଦଳି ପାରିଥାନ୍ତା । ”