KKR ବିପକ୍ଷରେ ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଦେଲେ ଅଜବ ବୟାନ, କହିଲେ “ଆମର ଭଲ ଦିନ ଆସିବ ଏବଂ…”

  1. Home
  2. IPL Top News

KKR ବିପକ୍ଷରେ ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଦେଲେ ଅଜବ ବୟାନ, କହିଲେ “ଆମର ଭଲ ଦିନ ଆସିବ ଏବଂ…”

Hardik-Pandya-st


ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟରଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ କେକେଆର୍ ଏଥର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି । ମଇ 3 ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ବନାମ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ମ୍ୟାଚରେ କେକେଆରରୁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ବୋଲିଂ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । 169 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ କେକେଆର୍ 24 ରନ୍ ରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିଲା ​​। ପରାଜୟ ପରେ ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କଲେ ଯେ ଆମର ଭଲ ଦିନ ଶୀଘ୍ର ଆସିବ ।

ଆମର ଭଲ ଦିନ ଆସିବ- ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା:

24 ରନ୍‌ରେ ପରାଜୟ ପରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଏହି ପରାଜୟ ପାଇଁ ଦାୟୀ କରିଥିଲେ। ସେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସହଭାଗିତା ବଜାୟ ନହୁଏ ତେବେ ଏହାକୁ ଟି -20 ଫର୍ମାଟରେ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ସେ କହିଲେ:-

“ମୋର କହିବାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ବ୍ୟାଟିଂ ଇନିଂସରେ ଆମେ ଭାଗିଦାରୀ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲୁ ନାହିଁ ଏବଂ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ପାରିଲୁ। ଯଦି ଆପଣ T20 ରେ ଏକ ସହଭାଗୀତା ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ପରିଣାମ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ ।

ଅଧିକ ନୁହେଁ, ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଅଛି କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ କିଛି ସମୟ ଲାଗିବ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କହିବାକୁ ବହୁତ କିଛି ନାହିଁ । ଆପଣ ଯେପରି କହିଛନ୍ତି, ବୋଲରମାନେ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିଥିଲେ, ପ୍ରଥମ ଇନିଂସ ପରେ ୱିକେଟ୍ ଟିକିଏ ଭଲ ହୋଇଗଲା ପରେ କାକର ଆସିଲା ।

ଆମେ ଖେଳକୁ ଦେଖିବା ଏବଂ ଆମେ କ’ଣ ଭଲ କରିପାରିଥାନ୍ତେ ଦେଖିବା । ତୁମେ ଯୁଦ୍ଧ ଜାରି ରଖ, ତାହା ମୁଁ ନିଜକୁ କହୁଛି, ଯୁଦ୍ଧକ୍ଷେତ୍ର ଛାଡ ନାହିଁ, କଠିନ ଦିନ ଆସେ କିନ୍ତୁ ଭଲ ଦିନ ମଧ୍ୟ ଆସେ, ଏହା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କିନ୍ତୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକ ତୁମକୁ ଉନ୍ନତ କରେ ।