\u0B1C\u0B3F\u0B24\u0B3F\u0B2C\u0B3E \u0B2E\u0B4D\u0B5F\u0B3E\u0B1A \u0B39\u0B3E\u0B30\u0B3F\u0B2C\u0B3E \u0B2A\u0B30\u0B47 \u0B2E\u0B41\u0B39\u0B01 \u0B16\u0B4B\u0B32\u0B3F\u0B32\u0B47 \u0B15\u0B3F\u0B19\u0B4D\u0B17\u0B4D \u0B15\u0B4B\u0B39\u0B32\u0B3F , \u0B0F\u0B39\u0B3F \u0B2C\u0B21\u0B3C \u0B15\u0B3E\u0B30\u0B23\u0B30\u0B41 \u0B2E\u0B4D\u0B5F\u0B3E\u0B1A \u0B39\u0B3E\u0B30\u0B3F\u0B17\u0B32\u0B3E RCB

  1. Home
  2. IPL Top News

ଜିତିବା ମ୍ୟାଚ ହାରିବା ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ କିଙ୍ଗ୍ କୋହଲି , ଏହି ବଡ଼ କାରଣରୁ ମ୍ୟାଚ ହାରିଗଲା RCB

କ୍ରିକେଟ୍ ଖବର : ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଏବଂ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ ର ୫୨ ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଞ୍ଚକର ଥିଲା। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଆରସିବି ଦଳକୁ ଏକ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଛି। ଟସ୍ ଜିତିବା ପରେ ଆରସିବି ଅଧିନାୟକ କିଙ୍ଗ୍ କୋହଲି ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି …


ଜିତିବା ମ୍ୟାଚ ହାରିବା ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ କିଙ୍ଗ୍ କୋହଲି , ଏହି ବଡ଼ କାରଣରୁ ମ୍ୟାଚ ହାରିଗଲା RCB

କ୍ରିକେଟ୍ ଖବର : ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଏବଂ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ ର ୫୨ ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଞ୍ଚକର ଥିଲା। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଆରସିବି ଦଳକୁ ଏକ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଛି। ଟସ୍ ଜିତିବା ପରେ ଆରସିବି ଅଧିନାୟକ କିଙ୍ଗ୍ କୋହଲି ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ଦଳକୁ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ। ଫଳସ୍ୱରୂପ, ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଦଳ ୭ ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ୧୪୧ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ୧୪୨ ରନ୍ ର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପିଛା କରି ବିଜୟର ନିକଟତର ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଦଳ ମାତ୍ର ୧୩୭ ରନ୍ କରି ଅଲ ଆଉଟ ହୋଇଗଲା। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ୪ ରନ୍ ରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଠାରୁ ହାରିଲା ବାଙ୍ଗାଲୋର।

ଜିତିବା ମ୍ୟାଚ ହାରିବା ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ କିଙ୍ଗ୍ କୋହଲି , ଏହି ବଡ଼ କାରଣରୁ ମ୍ୟାଚ ହାରିଗଲା RCB

ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷରେ ପରାଜୟ ପରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଉପସ୍ଥାପନା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ” ସର୍ବଦା ଯଥାଶୀଘ୍ର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବା ଉଚିତ୍। ଆମ ଦଳର ଦେବଦତ୍ତ ଏବଂ ମ୍ୟାକ୍ସି ବହୁତ ଭଲ ଖେଳୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମ୍ୟାକ୍ସିଙ୍କ ରନ୍ ଆଉଟ୍ ଏକ ଖେଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥିଲା। ଏବି ଡିବିଲସ୍ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ଆପଣ କଦାପି ଖେଳରୁ ବାହାରି ପାରିବେ ନାହିଁ।

ଜିତିବା ମ୍ୟାଚ ହାରିବା ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ କିଙ୍ଗ୍ କୋହଲି , ଏହି ବଡ଼ କାରଣରୁ ମ୍ୟାଚ ହାରିଗଲା RCB

ଖେଳ ଯେକୌଯଣସି ସମୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ମୁଁ ଭାବୁଛି ଶାହାବାଜ ସେହି ସମୟରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ ଏବଂ ଆମକୁ ମ୍ୟାଚକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଏକ ଭଲ ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିଲା। ଚାହଲଙ୍କ ବୋଲିଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଭଲ। ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ବୋଲିଂରେ ବହୁତ କାମ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବୋଲିଂ ଦଳ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସଙ୍କେତ ଅଟେ। ତେବେ ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚ୍ ଆମେ ଜିତିବୁ ବୋଲି ଆଶା କରୁଛୁ।