SRH କୁ ହରାଇବା ପରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଦେଲେ ଫାଲତୁ ବୟାନ ,କହିଲେ "ସୂର୍ଯ୍ୟ ନୁହଁ ମୁ ହେଉଛି ଗେମ୍ ଚେଞ୍ଜର ଏବଂ..."

  1. Home
  2. IPL Top News

SRH କୁ ହରାଇବା ପରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଦେଲେ ଫାଲତୁ ବୟାନ ,କହିଲେ "ସୂର୍ଯ୍ୟ ନୁହଁ ମୁ ହେଉଛି ଗେମ୍ ଚେଞ୍ଜର ଏବଂ..."

hardik-pandya-mi


ସୋମବାର ଦିନ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ନିଜ ଘର ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରି ମ୍ୟାଚ ଜିତିଥିଲେ । ୱାନକେଡେ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ଏହି ମୁକାବିଲାରେ ବୋଲିଂରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା ମୁମ୍ବାଇ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବାବେଳେ 178 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲା । ଏହାର ଜବାବରେ ମୁମ୍ବାଇ 174 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରି 7 ୱିକେଟ୍ ରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିଲା ।

ନିଜର ପ୍ରଶଂସା କଲେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା:

ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଉପସ୍ଥାପନା ସମୟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ବୋଲିଂ କରନ୍ତି ଏବଂ ବୋଲିଂ ରେ ବହୁତ ସୁଧାର କରିଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ବଲ ଉପରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପାଣ୍ଡ୍ୟା କହିଲେ “ଆମେ କେବଳ ଖେଳ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲୁ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭାବୁଛି ଆମେ 10-15 ରନ୍ ଅତିରିକ୍ତ ଦେଇଛୁ । ଆମର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ମାନେ ଯେଉଁଭଳି ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ ତାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ଥିଲା । ମୁଁ ସଠିକ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ ।

ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ମୁଁ ବୋଲିଂ କରେ । ଆଜି ମୁଁ ସଠିକ୍ ବୋଲିଂ କଲି ଏବଂ ଏହା କାମ କଲା । ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା କେବଳ ଛୋଟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ । ବୋଲରମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଥିଲା । SKY ବିଷୟରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ କଥା ହେଉଛି ସେ ବୋଲରମାନଙ୍କୁ ଚାପରେ ରଖନ୍ତି । ତାଙ୍କର ବ୍ୟାଟିଂ ଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଛି । ସେ ଜଣେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ । ତାଙ୍କର ମ୍ୟାଚ୍‌ର ଗତି ବଦଳାଇବାର କ୍ଷମତା ଅଛି । ତାଙ୍କୁ ଦଳରେ ରଖିବା ଆଶୀର୍ବାଦଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ। ”