ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ମ୍ୟାଚ ମଝିରେ ଏମିତି କିଛି ହେଲା ଯେ କାନ୍ଦି ପକାଇଲେ ଏହି କୁନି ଛୁଆ, ଧୋନି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପରେ ଛୁଆକୁ ଦେଲେ ଉପହାର

IPL 2021 DC vs CSK: ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକ ନାମ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ଭାବନା, ଯଦି ଏହି ଘଟଣାରେ କାହାର ସନ୍ଦେହ ଥାଏ, ତେବେ ସେମାନେ IPL 2021 ର ପ୍ରଥମ ଯୋଗ୍ୟତା ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ଉଚିତ୍ ।

CSK ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ପ୍ରଥମ ଯୋଗ୍ୟତା ମ୍ୟାଚରେ ପଡ଼ିଆରେ କିଛି ଘଟିଥିଲା, ଯାହା ପରେ କ୍ରିକେଟ୍ କୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ସମସ୍ତେ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ ।

ମ୍ୟାଚ୍ ରୋମାଞ୍ଚକର ପରିସ୍ଥିତି ରେ ଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏହାର ଗୁଜବ ଜଳୁଥିଲା । ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ଛୁଆ CSK ର ଖରାପ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ କାନ୍ଦୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​।

ଏହି ଝିଅ ବ୍ୟତୀତ ମୋଏନ୍ ଅଲିଙ୍କ ୱିକେଟ୍ ଖସିଯିବା ପରେ ଏକ ଛୋଟ ପୁଅ ମଧ୍ୟ କାନ୍ଦୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ତାଙ୍କ ଲୁହ ବ୍ୟତୀତ ପଡ଼ିଆରେ କିଛି ବାକି ରହିଲା ଯଦି ତାହା ହେଲା ଧୋନିଙ୍କ ଚରିତ୍ର, ଯାହା ସେ ସର୍ବଦା ପଡ଼ିଆରେ ଦେଖାଇଥିଲେ ।

ଧୋନି ପଡ଼ିଆକୁ ଆସି ଚାରି ଓ ଛକା ମାରି ଚେନ୍ନାଇ କୁ ବିଜୟ କରି ପିଲାମାନଙ୍କର କାନ୍ଦୁଥିବା ଲୁହକୁ ଆନନ୍ଦରେ ପରିଣତ କରିଥିଲେ। ଧୋନି କେବଳ CSK ପାଇଁ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ଏହି ବିଜୟ ପରେ ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କ କାନ୍ଦ କୁ ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତ କରିଥିଲେ ।

ଧୋନି ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ତୁରନ୍ତ ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କୁ ବିଜୟ ବଲ୍ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ଯାହା ଉଭୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ମରଣୀୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥିଲା । ଧୋନିଙ୍କଠାରୁ ବଲ ପାଇବା ପରେ ଉଭୟ ପିଲା ମୁହଁରେ ଖୁସି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

About Prabhat Kumar

Cricket is my first and forever love, I know cricket only cricket, I love playing & watching cricket because cricket is my passion and my passion is my work. My favorite cricketer is Virender Sehwag & MS Dhoni.

View all posts by Prabhat Kumar →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *