ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ମ୍ୟାଚ ମଝିରେ ରାହସ୍ୟମୟୀ ଝିଅକୁ ଫ୍ଲାଇଂ କିସ୍ ଦେଲେ ଶୁଭମାନ ଗିଲ୍, ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ….

  1. Home
  2. Cric Special

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ମ୍ୟାଚ ମଝିରେ ରାହସ୍ୟମୟୀ ଝିଅକୁ ଫ୍ଲାଇଂ କିସ୍ ଦେଲେ ଶୁଭମାନ ଗିଲ୍, ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ….

Subhman


ଗତକାଲି ଶୋଚନୀୟ ପରାଜୟ ପରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। କିନ୍ତୁ, ଏହି ପରାଜୟଠାରୁ ଅଧିକ, ଦଳର ଅଧିନାୟକ ଶୁବମାନ ଗିଲ ହଠାତ୍ ଲାଇମଲାଇଟକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଏହାର କାରଣ ପରାଜୟ ନୁହେଁ ବରଂ ଜଣେ ରହସ୍ୟମୟ ଝିଅ ଅଟନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

Dc vs gt

ଯେଉଁଥିରେ ଗିଲ୍ ସେହି ରହସ୍ୟମୟ ଝିଅକୁ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ କିସ୍ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ମ୍ୟାଚର ଏକ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ରହସ୍ୟମୟ ଝିଅ ମ୍ୟାଚ ଦେଖୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

Girl

ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖୁଥିବା ଝିଅଟିର ଫୋଟୋ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଶୁଭମନ୍ ଗିଲ୍ ସେହି ଝିଅଟିକୁ ନୋଟିସ୍ କରୁଛନ୍ତି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ୍ କିସ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଗିଲ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଡ଼ଗ୍ଆଉଟରେ ବସିଥିଲେ।  


ଏହି ସମୟରେ ରସିଦ ଖାନ ଛକା ମାରିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ବଡ ପରଦାରେ ରହସ୍ୟମୟ ଝିଅଟି ନଜର ଆସିଥିଲେ। କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନଙ୍କ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିବା ଏହି ଝିଅ ମ୍ୟାଚକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲେ। ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଦୁଇଟି ଭିନ୍ନ ଘଟଣାର ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କେତେ ସତ୍ୟତା ରହିଛି ତାହା କହିବା କଷ୍ଟକର ଅଟେ।

ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଶୁବମାନ ଗିଲଙ୍କୁ ନେଇ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ଏହି ରହସ୍ୟମୟ ଝିଅକୁ ଓଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସୁନ୍ଦରୀ ତଥା ସ୍ପେନୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆନା ଦେ ଆର୍ମାସ୍ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି। ତ କେତେକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରୁଥ୍ବୀ ଶ’ଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି।