ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ବ୍ୟାଟିଂ ଫ୍ଲପ ହେବା ପରେ ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଲେ ଲୋକେ, କହିଲେ "ୟେ କେବଳ IPL ରେ ହିରୋ ଅଟେ ଏବଂ..."

  1. Home
  2. Cric Special

ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ବ୍ୟାଟିଂ ଫ୍ଲପ ହେବା ପରେ ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଲେ ଲୋକେ, କହିଲେ "ୟେ କେବଳ IPL ରେ ହିରୋ ଅଟେ ଏବଂ..."

Jadeja


ଭାରତ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ୫ମ ଟେଷ୍ଟକୁ ଭାରତ ଏକ ଇନିଂସ ଏବଂ ୬୪ ରନରେ ସହଜ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି। ଭାରତୀୟ ଦଳ ଉଭୟ ବ୍ୟାଟିଂ ଏବଂ ବୋଲିଂ ବିଭାଗରେ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ସହିତ ଏକ ତରଫା ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି। ଅବଶ୍ୟ ଭାରତୀୟ ଦଳର ବ୍ୟାଟିଂ ସମୟରେ ଏକ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଜଣେ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରୁଛନ୍ତି।

Team india

ପ୍ରକୃତରେ ଭାରତର ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫର୍ମରେ ଥିବା ଧ୍ରୁଭ ଜୁରେଲ (୧୫), ସରଫରାଜ ଖାନ (୫୬) ଏବଂ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ମାତ୍ର ୧୫ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ଶସ୍ତାରେ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ।  ଜାଡେଜାଙ୍କ ପାଖରେ ଏଠାରେ ଏକ ବଡ଼ ଇନିଂସ ଖେଳିବାର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ରହିଥିଲା। କିନ୍ତୁ, ଜାଡେଜା ବ୍ୟାଟିଂରେ କିଛି ବିଶେଷ କରିପାରିନଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି।

Jadeja

ପଞ୍ଚମ ଟେଷ୍ଟର ତୃତୀୟ ଅଧିବେଶନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଇଂଲଣ୍ଡ ନାମରେ ରହିଥିଲା। ଇଂଲଣ୍ଡ ଦଳ ଭାରତକୁ ୧୦ ଓଭରରେ ମାତ୍ର ୨୯ ରନରେ ସୀମିତ ରଖି ଧ୍ରୁଭ ଜୁରେଲ (୧୫), ସରଫରାଜ ଖାନ (୫୬) ଏବଂ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା (୧୫) ଙ୍କ ପରି ତିନୋଟି ବଡ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ। ଜାଡେଜା ଏବଂ ଧ୍ରୁଭ ଜୁରେଲ ଏକାଠି ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିଲେ। ଜାଡେଜା ଧ୍ରୁଭଙ୍କୁ ଚାନ୍ସ ନେବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ଜୁରେଲ ବଡ ସଟ୍ ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ଶୋଏବ ବଶୀରଙ୍କ ଓଭରରେ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ।

Out

ଏହାପରେ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଉପରେ ଦଳ ନିର୍ଭର କରୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ, ସେ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ଭାବରେ ଟମ ହାର୍ଟଲି ଓଭରରେ ସେ ଏଲବିଡବ୍ଲୁ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ।  ଜାଡେଜା ୫୦ ବଲରେ ମାତ୍ର ୧୫ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଜାଡେଜା କେବଳ IPL ଖେଳିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ସେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତିନାହିଁ ବୋଲି ଲୋକେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି।