ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ହୋଲି ଖେଳିବା ସମୟରେ ରିତିକାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଲେ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା! ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ….

  1. Home
  2. Cric Special

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ହୋଲି ଖେଳିବା ସମୟରେ ରିତିକାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଲେ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା! ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ….

Holi


ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୪ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।  ଟ୍ରଫି ଜିତିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କଡ଼ା ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ଦଳ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳି ସାରିଛନ୍ତି। ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୫ ତାରିଖରେ ହୋଲି ପର୍ବ ଦେଶରେ ବହୁତ ଆଡମ୍ବର ସହିତ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା। ଆଇପିଏଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳିମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ହୋଲି ଖେଳିଥିଲେ। ଯାହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। 

Mi

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରିତିକା ସାଜଦେହ ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସମାଇରା ସହିତ ହୋଲି ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଆସି ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ହୋଲି ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଖେଳାଳିମାନେ ରଙ୍ଗରେ ବୁଡି ରହିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ପରସ୍ପର ଉପରେ ରଙ୍ଗ ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଶୁଭ ହୋଲି କାମନା କରିଥିଲେ।

Rohit

ଏହି ସମୟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ରିତିକା ସାଜଦେହଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ରିତିକା ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ହୋଲି ଖେଳିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ପଛରୁ ଆସି ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହାତ ମିଳାଇଥିଲେ, ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।


ଚଳିତ ବର୍ଷ ନିଜେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରୁ ହଟାଇ ଦେଇଛି ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସରୁ ଆଣି ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ କରିଛି। ମୁମ୍ବାଇର ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ରିତିକା ବହୁତ ରାଗିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଥିବା ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

Hardik

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଏବଂ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ। ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୪ରେ ଅହମ୍ମଦାବାଦର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ମୁମ୍ବାଇ ଏହାର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିଲା। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇକୁ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଟ୍ରୋଲ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏପରିକି ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସ୍ଲୋଗାନ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା।