ଭାରତର ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ହେବ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ! ରୋହିତଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଖେଳାଳି କରିବେ ଇନିଂସ ଓପନ…..

  1. Home
  2. Cric Special

ଭାରତର ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ହେବ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ! ରୋହିତଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଖେଳାଳି କରିବେ ଇନିଂସ ଓପନ…..

Gavaskar


ଜୁନ୍ ୫ ତାରିଖରେ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୪ରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏହାର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବ। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ଓଲ୍ହାଇବେ, ତାଙ୍କର ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶ କ’ଣ ହେବ?  ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ କିଛି କହିବା କଷ୍ଟକର ହେବ।  କିନ୍ତୁ, ହଁ, ଏକ ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ।

Gavaskar

ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଟପ୍ ବ୍ୟାଟିଂ ଅର୍ଡର ଚୟନ କରିଛନ୍ତି।  ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଗାଭାସ୍କର କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି? ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଉଛନ୍ତି ଅଧିନାୟକ।  ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେ ଓପନିଂ କରିବେ। ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭାରତ ପାଇଁ ଓପନିଂ କରି ଆସୁଛନ୍ତି।

Jaiswal

ରୋହିତ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୪ ରେ ଭାରତ ପାଇଁ ଇନିଂସ ଓପନ କରିଲେ ତାଙ୍କର ସାଥୀ କିଏ ହେବ? ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ଯଶସ୍ୱୀ ଜୟସୱାଲଙ୍କୁ ନଜରରେ ରଖାଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ, ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ବାଛିଛନ୍ତି। ସେ ଆଇପିଏଲରେ ଓପନିଂ କରି ୭୪୧ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ।

Virat

ଏହି ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ବିରାଟ ବହୁତ ଭଲ ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି, ତେଣୁ ସେ ହିଁ ରୋହିତଙ୍କ ସହିତ ଓପନିଂ ଆସିବା ଉଚିତ୍ ଅଟେ। ବିଶେଷ କରି ଆଇପିଏଲର ଦ୍ୱିତୀୟାର୍ଦ୍ଧରେ କୋହଲି ଯେପରି ବ୍ୟାଟିଂ କରିଛନ୍ତି, ସେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଇନିଂସ ଓପନ କରିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

Rohit

ଷ୍ଟାର ସ୍ପୋର୍ଟସ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ,"ମୁଁ ଭାବୁନାହିଁ ଟିଭିରେ ବାମ ଏବଂ ଡାହାଣ ହାତର କମ୍ବିବେଶନ ବିଷୟରେ କହିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ। ଭଲ ଖେଳାଳିମାନେ ଭଲ ଖେଳାଳି ଅଟନ୍ତି। ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲିରେ ଆପଣଙ୍କର ମହାନ ଏବଂ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଅଟନ୍ତି। ବିରାଟ କେବଳ ଆଇପିଏଲ ଶୈଳୀରେ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍”।

ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୪ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦଳ: ରୋହିତ ଶର୍ମା (ଅଧିନାୟକ), ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା (ଉପ-ଅଧିନାୟକ), ଯଶସ୍ୱୀ ଜୟସୱାଲ, ବିରାଟ କୋହଲି, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍, ଋଷଭ ପନ୍ତ, ଶିବମ୍ ଦୁବେ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଅକ୍ସର ପଟେଲ, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂ, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ।