ଭଲ ଖେଳିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ବି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଏହି ବିସ୍ଫୋରକ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳୁନି ସୁଯୋଗ, ଦୁଃଖିତ ହୋଇ କହିଲେ ଏମିତି

  1. Home
  2. Cric Special

ଭଲ ଖେଳିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ବି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଏହି ବିସ୍ଫୋରକ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳୁନି ସୁଯୋଗ, ଦୁଃଖିତ ହୋଇ କହିଲେ ଏମିତି

prithvi shaw sad


କ୍ରିକେଟ ଖବର :  ଭାରତୀୟ ଦଳର ଓପନର୍ ପୃଥୀ ଶ' ଦଳରେ ସୁଯୋଗ ନ ପାଉଥିବାରୁ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।  ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବହୁତ ରନ୍ ସ୍କୋର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି ତଥାପି ସେ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ସୁଯୋଗ ପାଉ ନାହାଁନ୍ତି।

ind

ବାସ୍ତବରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଭାରତର ଏକ ଟିମ୍ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ପହଞ୍ଚିଛି।  ଅନ୍ୟ ଏକ ଦଳ ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ODI ସିରିଜ୍ ଖେଳୁଛି। ଏହି ସିରିଜରେ ଭାରତ ପକ୍ଷରୁ ଶୁଭମାନ ଗିଲ, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ, ଇଶାନ କିଶନ ଏବଂ ରଜତ ପାଟିଦାରଙ୍କ ପରି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଏହି ଦଳରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପୃଥୀ ଶ'ଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ସେ ଭାରି ଦୁଃଖିତ ଅଛନ୍ତି। 

ଗତ ବର୍ଷ ରଣଜୀ ଟ୍ରଫିରେ ପୃଥୀ ଶ' ବହୁତ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଇଣ୍ଡିଆ ଏ ଦଳ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରନ୍ କରିଥିଲେ।  ତେବେ ଏହା ପରେ ବି ସେ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ପାଇନାହାଁନ୍ତି।

କଣ କହିଲେ ପୃଥୀ ଶ' :
prithvi shaw

ମିଡ୍ ଡେ ସହିତ ଏକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ପୃଥୀ ଶ' କହିଛନ୍ତି, "ମୁଁ ବହୁତ ନିରାଶ ହୋଇଛି। ମୁଁ ରନ୍ ସ୍କୋର କରୁଛି ଏବଂ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛି କିନ୍ତୁ ତଥାପି ସୁଯୋଗ ପାଉନାହିଁ। ତଥାପି, ଯେତେବେଳେ ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ମୋତେ ଖେଳାନ୍ତି। ମୁଁ ଇଣ୍ଡିଆ ଏ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ଦଳ ପାଇଁ ଯାହା ବି ସୁଯୋଗ ପାଇବି, ମୁଁ ସେଥିରେ ଭଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି।"

ସେ ଆହୁରି ବି କହିଛନ୍ତି , ମୁଁ ମୋର ବ୍ୟାଟିଂ ସହିତ ଅଧିକ କିଛି କରିନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଫିଟନେସ୍ ଉପରେ ବହୁତ କାମ କରିଛି। ମୁଁ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିଛି ଏବଂ ଆଇପିଏଲ୍ ପରେ ମୁଁ ପ୍ରାୟ 7-8 କିଲୋଗ୍ରାମ ହ୍ରାସ ହୋଇଛି। ମୁଁ ଜିମରେ ବହୁତ ସମୟ ବିତାଉଛି। କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଦଳରେ ସୁଯୋଗ ମିଳୁନି।"