ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: 53 ବର୍ଷୀୟ ବ୍ରାଏନ୍ ଲାରା ଙ୍କୁ 24 ବର୍ଷୀୟ ରସିଦ ଖାନ, ହେଲା ଜବରଦସ୍ତ ମ୍ୟାଚ, ଲାରା ମାରିଲେ ଅନେକ ଘାତକ ସଟ୍

  1. Home
  2. Cric Special

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: 53 ବର୍ଷୀୟ ବ୍ରାଏନ୍ ଲାରା ଙ୍କୁ 24 ବର୍ଷୀୟ ରସିଦ ଖାନ, ହେଲା ଜବରଦସ୍ତ ମ୍ୟାଚ, ଲାରା ମାରିଲେ ଅନେକ ଘାତକ ସଟ୍

lara-rashid_match


କ୍ରିକେଟ ଖବର : ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ର ପୂର୍ବତନ ଭେଟେରାନ୍ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବ୍ରାଏନ୍ ଲାରା ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ଯୁବ ସ୍ପିନର ରସିଦ୍ ଖାନ୍ ମଧ୍ୟ ବିଗ୍ ବାସ୍ ଲିଗ୍ (ବିବିଏଲ୍) ରେ ଖେଳିବାକୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ନେଟସରେ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଡ଼ା ମୁକାବିଲା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। 

ଆଡିଲେଡରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବନାମ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଟେଷ୍ଟ ସମୟରେ ଉଭୟ ଖେଳାଳି ନେଟସରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ରସିଦ ଖାନ ଲାରାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପୂର୍ବତନ ବାମହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅନେକ ବିସ୍ଫୋରକ ଶର୍ଟ ଖେଳିଥିଲେ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ : ଦିନେ ରାସ୍ତାରେ ଧୁମ୍ ମାଡ଼ ଖାଇଥିଲେ ଇଶାନ୍ କିଶାନ୍, ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ନେଇଥିଲା ଥାନାକୁ

West Indies captain Kraigg Brathwaite breaks Brian Lara's 18-year-old unique record against England

ବ୍ରାଏନ୍ ଲାରା ତାଙ୍କ ସମୟର ଜଣେ ମହାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହୋଇଥିବାବେଳେ ରସିଦ୍ ଖାନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନର ଭେଟେରାନ୍ ବୋଲର ଭାବରେ ମାନ୍ୟତା ପାଇଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ମ୍ୟାଚର ଭିଡିଓ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା।ସମୀକ୍ଷକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କମେଣ୍ଟ୍ରି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।  ବ୍ରାଏନ୍ ଲାରା ଏବଂ ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋମାଞ୍ଚକର ମୁକାବିଲା ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଦର୍ଶକ ନେଟସ ପାଖରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। 

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ :