ବୁମ୍ରାଙ୍କ ଭଳି ବୋଲର ଥାଉ ଥାଉ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ପ୍ରଥମ ଓଭର ବୋଲିଂ କଣ ପାଇଁ କଲେ ? ପୋଲାର୍ଡ ରାଗି ଯାଇ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କୁ ନେଇ କହିଲେ ଏମିତି

  1. Home
  2. Cricket News

ବୁମ୍ରାଙ୍କ ଭଳି ବୋଲର ଥାଉ ଥାଉ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ପ୍ରଥମ ଓଭର ବୋଲିଂ କଣ ପାଇଁ କଲେ ? ପୋଲାର୍ଡ ରାଗି ଯାଇ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କୁ ନେଇ କହିଲେ ଏମିତି

pollard on pandya


ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଅଧିନାୟକ ଅଟନ୍ତି । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ 6 ରନ୍ ରେ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟ ପରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଖରାପ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି । ସେ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଅନେକ ବଡ଼ ଭୁଲ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଉଛି । ବ୍ୟାଟିଂ କୋଚ୍ କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ ଏହି ଘଟଣାରେ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗି ଏକ ବଡ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ।

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଉପରେ କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ:

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ 6 ରନ୍‌ରେ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟ ପରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା।

କ୍ୟାପଟେନ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ନିଜେ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ନୂତନ ବଲ ସହ ପ୍ରଥମ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଅବାଧ୍ୟତା ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା। ଆଉ ସେ ଯେତେବେଳେ କି ବହୁତ ପଛକୁ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ।

ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ ଏହି ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ନିଜର ମତ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ନୂତନ ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ବାଟ ଦେଖାଇଥିଲେ । ଏ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ ପୋଲାର୍ଡ କହିଛନ୍ତି, “ତୁମେ ଏକ ଦଳ ଭାବରେ କଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ ତାହା ଯୋଜନା ଏବଂ ସ୍ଥିର କରିବାକୁ ପଡିବ। ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଗୁଜୁରାଟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନୂଆ ବଲ ସହ ବୋଲିଂ କରିଛନ୍ତି । ସେ ନୂଆ ବଲକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଭଲ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ, ଯାହା କିଛି ନୂଆ ନୁହେଁ । ଆମେ ନୂଆ ବଲ୍ ସୁଇଙ୍ଗର ସୁଯୋଗ ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲୁ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଦେଖିଲି, ଏଥିରେ କିଛି କିଛି ଭୁଲ୍ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏହା ଗେମ ର ପର୍ତ ଅଟେ ଏବଂ ଆମେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବୁ । ”

ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ 7 ନମ୍ବରରେ କାହିଁକି ଆସିଲେ?

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ମାରାତ୍ମକ ଅଲରାଉଣ୍ଡରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣାଯାଏ । ସେ ତାଙ୍କ ଘାତକ ବ୍ୟାଟିଂ ସହ ଅନେକ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଗୁଜୁରାଟ ବିପକ୍ଷରେ କମ୍ ବଲରେ ପାୱାର୍ ହିଟ୍ ଆବଶ୍ୟକ ଥିଲା | ଶେଷ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ସେ ଆସିଥିଲେ, ଯାହାକୁ ନେଇ କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ କହିଛନ୍ତି,

“କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱରାଜଙ୍କର ନୁହେଁ, ତେଣୁ ଏହା ତାଙ୍କର ନିଷ୍ପତ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । ଏକ ଦଳ ଭାବରେ ଆମର ଏକ ଯୋଜନା ଅଛି, ଆମେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ପଏଣ୍ଟ ସେଟିଂ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା | ଟପ୍ ଅର୍ଡର ମ୍ୟାଚ୍ ବିଳମ୍ବ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖେଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମର ପାୱାର୍ ହିଟର୍ ରହିଥିଲା । ”