IPL 2024 ମଧ୍ୟରେ କାହିଁକି କାନ୍ଦିଲେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ? ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ ହେଲା ଭାଇରଲ

  1. Home
  2. Cricket News

IPL 2024 ମଧ୍ୟରେ କାହିଁକି କାନ୍ଦିଲେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ? ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ ହେଲା ଭାଇରଲ

siraj sad social media


ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ସାଂଘାତିକ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ଦୁଇ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଖେଳିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି । ଏହାର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ 26 ଡିସେମ୍ବରରେ ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଖେଳାଯିବ ।

ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ପାଇଁ ନେଟ ଅଧିବେଶନରେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିମାନେ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ (ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ) ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀରେ କିଛି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି ।

ନିଲାମ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ କାନ୍ଦିଲେ?

ଭାରତୀୟ ଦଳର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ଫଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସଂଯୁକ୍ତ ରୁହନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ନିକଟରେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଷ୍ଟୋରି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି।

siraj

ବାସ୍ତବରେ, ସେ ଷ୍ଟୋରିରେ ଭଙ୍ଗା ହୃଦୟ ଇମୋଜି ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଭାବିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେ ସେ ଏପରି କାହାଣୀ କାହିଁକି ଆରମ୍ଭ କଲେ? ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ କରାଯାଇ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ କିଛି ପ୍ରଶଂସକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପଦରୁ ହଠାତ୍ ହଟାଇବା କାରଣରୁ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ଏହି କାହାଣୀ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।