ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ହଠାତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସୁରକ୍ଷା ଭାଙ୍ଗି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ କଲେ ଆଲିଙ୍ଗନ, ତାପରେ ହେଲା ଏମିତି ଯେ...

  1. Home
  2. Cricket News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ହଠାତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସୁରକ୍ଷା ଭାଙ୍ଗି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ କଲେ ଆଲିଙ୍ଗନ, ତାପରେ ହେଲା ଏମିତି ଯେ...

virat-kohli-fan


ରବିବାର ଦିନ ଇନ୍ଦୋରର ହୋଲକର ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଭାରତ ଏବଂ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି -20 ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସୁରକ୍ଷାକୁ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଆରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ସୁରକ୍ଷାକୁ ଭାଙ୍ଗି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ରବିବାର ଖେଳାଯାଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି -20 ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ ଆଫଗାନିସ୍ତାନକୁ 6 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ତିନି ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -20 ସିରିଜକୁ କବଜା କରି 2-0 ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଛି ।

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସୁରକ୍ଷାକୁ ଭାଙ୍ଗି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ପଡ଼ିଆରେ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଥିଲେ:

ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି -20 ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ବ୍ୟାଟିଂ ବେଳେ ଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲି ଇନ୍ଦୋରର ହୋଲକର ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସୀମା ରେଖା ଉପରେ ଫିଲ୍ଡିଂ କରୁଥିଲେ, ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସୁରକ୍ଷାକୁ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଆରେ ପ୍ରବେଶ କରି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ଏହା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଥିଲେ। ବିରାଟ କୋହଲି ମଧ୍ୟ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ପାଗଳ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ଏହା ପରେ ପଡ଼ିଆରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଧରି ପଡିଆରୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ସୂଚନାନୁସାରେ, ସୁରକ୍ଷା ଭଙ୍ଗ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି ତୁକୁଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି।

ଭାରତ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି -20 ଜିତିଥିଲା:

ୟଶାସଭି ଜସୱାଲ ଏବଂ ଶିବମ ଦୁବେଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକୀୟ ସହାୟତାରେ ଭାରତ ଆଫଗାନିସ୍ତାନକୁ 26 ଟି ବଲରେ 26 ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ରବିବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ମ୍ୟାଚରେ ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରି ତିନି ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜରେ 2-0 ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଛି ।