ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: LIVE ମ୍ୟାଚରେ ଶେଫାଲୀ ଭର୍ମା ହେଲେ କ୍ରୋଧିତ, ମୁମ୍ବାଇର ନୂଆ ବୋଲର କରିଦେଲେ ଆଉଟ,ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ

  1. Home
  2. Cricket News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: LIVE ମ୍ୟାଚରେ ଶେଫାଲୀ ଭର୍ମା ହେଲେ କ୍ରୋଧିତ, ମୁମ୍ବାଇର ନୂଆ ବୋଲର କରିଦେଲେ ଆଉଟ,ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ

Shafal-Verma-bowled


ମହିଳା ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ 2024 ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା | ଟସ୍ ହାରିବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ ଶାଫାଲି ଭର୍ମାଙ୍କ ରୂପରେ ପ୍ରଥମ ଝଟକା ପାଇଥିଲା ।

ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନୂଆ ବୋଲରଙ୍କ ବଲରେ ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଶେଫାଲୀ ଭର୍ମା ନର୍ଭସ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଆଉଟ ହେବା ପରେ ଶାଫାଲି ଭର୍ମା ଗାଳି ଦେଇଥିଲେ:

ଟସ୍ ଜିତିବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଅଧିନାୟକ ହରମାନପ୍ରୀତ କୌର ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ କୁ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଦଳର ଆରମ୍ଭ ଭଲ ନଥିଲା। ଦଳ ଇନିଂସର ତୃତୀୟ ଓଭରରେ ନିଜର ବଡ଼ ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲା । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନୂଆ ବୋଲର ଶବନିମ ଇସମାଇଲ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଶାଫାଲି ଭର୍ମାଙ୍କୁ ପ୍ୟାଭିଲିୟନକୁ ପଠାଇଥିଲେ ।

ଶେଫାଲୀ ଭର୍ମା 8 ଟି ବଲରେ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । ବଲ୍ ସିଧା ଷ୍ଟମ୍ପକୁ ଯାଇ ୱିକେଟ୍ ବାଡି ଆକାଶରେ ଉଡ଼ି ଯାଇଥିଲା। ଏଥି ସହିତ, ଆଉଟ ହେବା ପରେ ଶେଫାଲୀ ଭର୍ମା ବିରକ୍ତ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ପାଭିଲିୟନକୁ ଫେରିବାବେଳେ ସେ କ୍ରୋଧିତ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏବେ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।