ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ରୋହିତ ଦେଖାଇଲେ ମହାନତା, ଏସିଆ କପ୍ ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦେଲେ, ଭାରତର ବିଜୟ ଉତ୍ସବର ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

  1. Home
  2. Cricket News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ରୋହିତ ଦେଖାଇଲେ ମହାନତା, ଏସିଆ କପ୍ ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦେଲେ, ଭାରତର ବିଜୟ ଉତ୍ସବର ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

asia cup ind win


ଏସିଆ କପ୍ 2023 17 ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଏହାର ସିଦ୍ଧାନ୍ତରେ ପହଞ୍ଚିଛି | କଲମ୍ବୋରେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଦୃଢ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଷ୍ଟମ ଥର ପାଇଁ ଏସିଆ କପ୍ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଛି | ଟସ୍ ଜିତିବା ପରେ ଦାସୁନ୍ ଶାନାକା ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ, ଯାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା।

siraj

ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦଳ ଭାରତୀୟ ବୋଲରଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ 2 ଘଣ୍ଟା ବି ବଞ୍ଚିପାରି ନଥିଲା ଏବଂ 50 ରନ୍ ରେ ଆଲ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଶୁବମାନ ଗିଲ ଏବଂ ଇଶାନ କିଶନ ମିଳିତ ଭାବେ 51 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରି ଭାରତକୁ ଏସିଆ କପ୍ 2023 ଟାଇଟଲ୍ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ଟ୍ରଫି ନେବା ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏହାକୁ ତିଲକ ଭର୍ମାଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ।

ଭାରତ ଏସିଆ କପ୍ 2023 ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଲା:

ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଶ୍ରୀଲଙ୍କା 15.2 ଓଭରରେ 50 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚ ରେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ 6 ଟି ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ତିନି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ ।

ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଇଶାନ କିଶନ ଏବଂ ଶୁବମାନ ଗିଲ ପ୍ରଥମ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ 51 ରନର ଅପରାଜିତ ଭାଗିଦାରୀ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ 10 ୱିକେଟ୍ ଜିତିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ଯେତେବେଳେ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପରେ ଟ୍ରଫି ଦିଆଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହାକୁ ଯୁବ ଖେଳାଳି ତିଲକ ଭର୍ମାଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ।

ତା’ପରେ ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର ଟାଇଟଲ୍ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ। ଶେଷରେ, ସମଗ୍ର ଭାରତୀୟ ଦଳ 'ଚାମ୍ପିଅନ୍ସ' ଭାବରେ ଫଟୋଗ୍ରାଫ୍ କଲେ । ଭାରତର ବିଜୟ ଉତ୍ସବର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।