T20 ବିଶ୍ୱକପ ରେ ଭାରତ ପାଇଁ ବରଦାନ ହେବେ ଏହି ଖେଳାଳି, ତୃତୀୟ ଟି-20 ରେ ରୋହିତ କରିବେ ତାଙ୍କୁ ସାମିଲ ସାମିଲ

  1. Home
  2. Cricket News

T20 ବିଶ୍ୱକପ ରେ ଭାରତ ପାଇଁ ବରଦାନ ହେବେ ଏହି ଖେଳାଳି, ତୃତୀୟ ଟି-20 ରେ ରୋହିତ କରିବେ ତାଙ୍କୁ ସାମିଲ ସାମିଲ

ind vs afg rohit


ଭାରତ ଏବଂ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ 3 ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -20 ସିରିଜ୍ ଖେଳାଯାଉଛି । ଭାରତ ଏବଂ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ସିରିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ରବିବାର ଦିନ ଇନ୍ଦୋରର ହୋଲକର ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଦଳ 6 ୱିକେଟରେ ଜିତିଥିଲା।

ଏହି ବିଜୟ ସହିତ ଭାରତ ଟି -20 ସିରିଜରେ 2-0 ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଛି ।  ବର୍ତ୍ତମାନ ସିରିଜର ତୃତୀୟ ତଥା ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ବୁଧବାର ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ।

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପ୍ଲେଇଂ 11 ଖେଳିବାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ । ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ କୋଚ୍ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ ଗତ ଦୁଇ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବେଞ୍ଚକୁ ଗରମ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିବା ଖେଳାଳିଙ୍କ ଦଳରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଏହି ଖେଳାଳିମାନେ କିଏ ।

ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସାମିଲ କରିବେ!

ଭାରତ ଏବଂ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ ପ୍ଲେଇଂ 11 ଖେଳରେ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ। ଜଣାଶୁଣା ଯେ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଜିତେଶ ଶର୍ମା ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବରେ ଖେଳିଥିଲେ ।

Sanju Samson

କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ସେତେଟା ବିଶେଷ ନଥିଲା। ମୋହାଲିରେ ଜିତେଶ ଶର୍ମା 20 ବଲରେ 31 ରନ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ସେ ଶୂନ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ପାଭିଲିୟନକୁ ଫେରିଥିଲେ । ସେ ଆଉଟ୍ ହେବା ବେଳକୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ 156 ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ବିଜୟର ନିକଟତର ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜ ଦଳକୁ ଜିତାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇନଥିଲେ ।

ଜିତେଶ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ଦେଇ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନଙ୍କୁ ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚର ଖେଳ ଏକାଦଶରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଅଭିଜ୍ଞତା ଆଧାରରେ ସଞ୍ଜୁ ଜିତେଶଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଟିକିଏ ଭଲ ଖେଳାଳି ।