IPL ରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଲୋଭରେ ଏହି ଖେଳାଳି ଦେଶ ପ୍ରତି କଲେ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଖେଳିବାକୁ କଲେ ମନା

  1. Home
  2. Cricket News

IPL ରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଲୋଭରେ ଏହି ଖେଳାଳି ଦେଶ ପ୍ରତି କଲେ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଖେଳିବାକୁ କଲେ ମନା

pandya beiman


bcci punish pandyaଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ଦୁଇ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳୁଛି ଭାରତୀୟ ଦଳ। ଏହି ମ୍ୟାଚର ପ୍ରଥମ ଦିନ 26 ଡିସେମ୍ବରରେ ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା ।ଟସ୍ ହାରିବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିଶେଷ କିଛି ନଥିଲା।  

ଭାରତୀୟ ଦଳ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଜିତିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଥିବାବେଳେ କିଛି ଖେଳାଳି ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦଳର ଜଣେ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବେଈମାନ କହି ସେ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ରେ ଖେଳୁ ନାହାନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଖେଳାଳି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଅଣଦେଖା କରିଛନ୍ତି:

ଭାରତୀୟ ଦଳ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତରେ ଅଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଚାଲିଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ODI ଏବଂ T20 ସିରିଜ୍ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଆହତ କାରଣରୁ ଅନେକ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଏହି ଟୁର କୁ ଯାଇପାରିନଥିଲେ । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ମାରାତ୍ମକ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା। ଆଇସିସି ODI ବିଶ୍ୱକପ 2023 ସମୟରେ 30 ବର୍ଷୀୟ ଖେଳାଳି ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

ସେବେଠାରୁ ସେ କ୍ରିକେଟ୍ ଠାରୁ ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି । ତେବେ ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶ ହୋଇ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ବାସ୍ତବରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜକୁ ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ଫିଟ୍ ରଖିଥିବାରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ଖେଳୁନାହାଁନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି ।