ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଖେଳିବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ ଏହି ଘାତକ ଖେଳାଳି, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ରେ କଲେ ଖୁଲାସା

  1. Home
  2. Cricket News

ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଖେଳିବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ ଏହି ଘାତକ ଖେଳାଳି, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ରେ କଲେ ଖୁଲାସା

t20 wc sunil naraine


ଚଳିତ ବର୍ଷ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜରେ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2024 ଆୟୋଜିତ ହେବ । ଯାହା ଜୁନ୍ ମାସରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ 5 ଜୁନ୍ ଠାରୁ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନାର ବଜାର ଗରମ, କେଉଁ ଖେଳାଳି ସ୍ଥାନ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସଫା କରାଯିବ?

ଯଦି ରିପୋର୍ଟଗୁଡିକ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନେ ମେ’ର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିପାରିବେ । ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିବାର ଶେଷ ସମୟସୀମା ହେଉଛି ମଇ 15 । ଏହାପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ଦଳଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ପଡିବ।

ଏହି ଖେଳାଳି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2024 ରୁ ଓହରି ଗଲେ:

ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଦଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଖରାପ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି । ବରିଷ୍ଠ ଖେଳାଳିମାନେ ଦଳର ବିଭାଜନ ହେତୁ ଅବସର ନେଇଥିବାବେଳେ କିଛି ଖେଳାଳି ଦଳର ଅଂଶ ହେବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଭାରତରେ ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଶ୍ୱକପ୍ 2023 ପାଇଁ କାରିବିଆନ୍ ଦଳ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିପାରି ନଥିଲା।

କିନ୍ତୁ, ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଘରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2024 ରେ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ଏହି ସମୟରେ, କଳ୍ପନା ହୋଇଥିଲା ଯେ ସାଂଘାତିକ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ସୁନୀଲ ନାରିନ ଅବସର ରୁ ଫେରି T20 ବିଶ୍ୱକପରେ କାରିବିଆନ ଦଳରେ ଖେଳିପାରନ୍ତି ।

ସେ ଏହି ସମସ୍ତ ଅନୁମାନକୁ ଭୁଲ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁନୀଲ ନରିନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପକୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲମ୍ବା ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ଆଇସିସି ଇଭେଣ୍ଟ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଅବସର ରୁ ଫେରିବା ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରେ । ନିକଟରେ ପାକିସ୍ତାନର ମହମ୍ମଦ ଆମିର ଏବଂ ଇମାଦ ୱାସିମ ଅବସର ପରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟକୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2024 ରେ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । କିନ୍ତୁ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ର ସାଂଘାତିକ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ସୁନୀଲ ନାରିନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

sunil narain insta post

“ମୁଁ ଆଶା କରେ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି। ମୁଁ ପ୍ରକୃତରେ ଖୁସି ଏବଂ କୃତଜ୍ଞ ଯେ ମୋର ସମ୍ପ୍ରତି ପ୍ରଦର୍ଶନ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁସି କରିଛି ଏବଂ ସେମାନେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ଅବସର ପରେ ମୁଁ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ କୁ ଆସି ଆଗାମୀ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ଖେଳିବି ।

sunil

ମୁଁ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲି ଯେ ଯଦିଓ ମୁଁ କେବେ ନିରାଶ ହେବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସେହି ଦ୍ୱାର ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ଜୁନ୍ ମାସରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ପାଇଁ ଖେଳିବେ ସେମାନଙ୍କୁ ମୁଁ ସମର୍ଥନ କରିବି । ”