T-20 ବିଶ୍ୱକପ ଖେଳିବେ କି ମହମ୍ମଦ ଶାମି? ଜୟ ଶାହା କଲେ ଖୁଲାସା, କ୍ରିକେଟ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଖବର

  1. Home
  2. Cricket News

T-20 ବିଶ୍ୱକପ ଖେଳିବେ କି ମହମ୍ମଦ ଶାମି? ଜୟ ଶାହା କଲେ ଖୁଲାସା, କ୍ରିକେଟ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଖବର

Mohammed-Shami-injury update


ଭାରତୀୟ ଦଳର ଷ୍ଟାର ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ଶାମି ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ରିକେଟ ରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ରେ ମଧ୍ୟ ଏକଦିବସୀୟ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ, ଆଘାତ ପରେ ସେ ଲଣ୍ଡନରେ ମଧ୍ୟ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିଲେ ଯାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । ଚଳିତ ବର୍ଷ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜରେ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଖେଳାଯିବ । ଯାହା ଜୁନ୍ ମାସରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନରେ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି ଯେ ODI ବିଶ୍ୱରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପରେ ଶାମି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ଦେଖାଯିବେ କି ନାହିଁ। କାରଣ, ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପରେ, ତାଙ୍କର ସୁସ୍ଥ ହେବା ପାଇଁ ବହୁତ ସମୟ ଲାଗିପାରେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ବିସିସିଆଇ ସଚିବ ଏହି ସମଗ୍ର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ବଡ ଅଦ୍ୟତନ ଦେଇଛନ୍ତି।

ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଫେରିବା ବିଷୟରେ ଜୟ ଶାହା ଏକ ବିବୃତି ଦେଇଛନ୍ତି:

ଭାରତର କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ସେକ୍ରେଟେରୀ ଜୟ ଶାହା ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏକ ବଡ଼ ଅଦ୍ୟତନ ଦେଇଛନ୍ତି । ଶାମିଙ୍କ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପରେ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀମାନେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ ଯେ ସେ କେବେ ଦଳକୁ ଫେରିବେ । ଯାହା ଉପରେ ଭାରତରେ କ୍ରିକେଟ୍ ପାଇଁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବୋର୍ଡର ସଚିବ ବହୁତ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି,

ଶାମି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଛନ୍ତି, ସେ ଭାରତ ଫେରିଛନ୍ତି । ବାଂଲାଦେଶ ବିପକ୍ଷ ଘରୋଇ ସିରିଜ ପାଇଁ ଶାମି ଫେରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

26 ଫେବୃଆରୀରେ ଶାମି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିଲେ:

shami tweet

ମହମ୍ମଦ ଶାମି ତାଙ୍କ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ବିଷୟରେ 26 ଫେବୃଆରୀରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ସେ କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଶାମି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୋର ଆଖିଲେସ୍ ଟେଣ୍ଡନ୍ ହିଲ୍ ଉପରେ ଏକ ସଫଳ ଅପରେସନ୍ ଥିଲା, ସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ କିଛି ସମୟ ଲାଗିବ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ପାଦକୁ ଫେରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ।