PSL ର LIVE ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ମହମ୍ମଦ ଆମୀର ହେଲେ କ୍ରୋଧିତ, ବାବର ଆଜାମଙ୍କୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଦୌଡିଲେ, ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

  1. Home
  2. Cricket News

PSL ର LIVE ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ମହମ୍ମଦ ଆମୀର ହେଲେ କ୍ରୋଧିତ, ବାବର ଆଜାମଙ୍କୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଦୌଡିଲେ, ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

m amir and babar


କ୍ରିକେଟ୍ ଖବର: ପାକିସ୍ତାନ ସୁପର ଲିଗ୍ (PSL) ରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ମଧ୍ୟରେ ପେଶୱାର ଜଲମି ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବାବର ଆଜାମ ଏବଂ କରାଚି କିଙ୍ଗ୍ସ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ଆମିରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ସଂଘର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ରୋମାଞ୍ଚକର ମ୍ୟାଚରେ ପେଶୱାର ଜଲମିଙ୍କ ଦଳ ମାତ୍ର 2 ରନର ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରି ଏହି ସିଜନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ତେବେ 68 ରନ୍‌ର ବାବର ଆଜାମଙ୍କ ଇନିଂସ ମଧ୍ୟ ଦଳକୁ ପରାଜୟରୁ ରକ୍ଷା କରିପାରି ନାହିଁ। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଆମୀର ବାବରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କିଛି କରିଥିଲେ ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା। ଯାହାର ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। 

ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।  ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି ଯେ ନିଜର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇବା ପରେ ମହମ୍ମଦ ଆମିର କିପରି ବାବର ଆଡକୁ କ୍ରୋଧିତ ଭାବରେ ଦେଖୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁଆଡେ ବ୍ୟାପିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏଥିରେ ଆମୀରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ସମାଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି।

amir attack babar

ବାସ୍ତବରେ, ମ୍ୟାଚରେ ବାବର ଆଜାମ ଏକ ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।  କିନ୍ତୁ, ଷଷ୍ଠ ଓଭରରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ମହମ୍ମଦ ଆମୀରଙ୍କ ବଲରେ ଚାରି ମାରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଆମୀର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ।  ଏହା ପରେ ସେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ବଲ୍କୁ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବାବର ଏହା ଉପରେ ଏକ ଡିଫେଣ୍ଡସ୍ ସଟ୍ ଖେଳିଥିଲେ ଏବଂ ବଲ୍ ସିଧା ଆମୀରଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ନିଜର କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରି ବାବର ଆଜାମ ଆଡକୁ ବଲ ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ: ପରାଜୟ ପରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଖେଳାଳି ଦେଲେ ଧମକ, କହିଲେ "ଆମେ ଭାରତକୁ ଉଚିତ ଶିକ୍ଷା ଦେବୁ ଏବଂ..ଆଗାମୀ ଟେଷ୍ଟ ରେ.."