ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: ଏଲଗାରଙ୍କ ୱିକେଟ୍ ନେବା ପରେ ମୁକେଶଙ୍କୁ ଏହି କାରଣରୁ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ମନା କଲେ କୋହଲି

  1. Home
  2. Cricket News

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: ଏଲଗାରଙ୍କ ୱିକେଟ୍ ନେବା ପରେ ମୁକେଶଙ୍କୁ ଏହି କାରଣରୁ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ମନା କଲେ କୋହଲି

kohli dean alger


ଭାରତ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଖେଳାଯାଉଛି । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ 2 ଡିସେମ୍ବରରୁ କେପଟାଉନରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳୁଛି। ପ୍ରଥମ ଦିନର ଖେଳ ଶେଷ ହେବା ବେଳକୁ ଭାରତ ଏକ ଦୃଢ ସ୍ଥିତିରେ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଯେତେବେଳେ କି ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଶେଷ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳୁଥିବା ଆଫ୍ରିକୀୟ ଓପନର୍ ଡିନ୍ ଏଲଗାରଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଶେଷ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶେଷ ନଥିଲା । ସେ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ନିରାଶ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ମଧ୍ୟ 12 ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କ ଆଉଟ ପରେ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ବିରାଟ କୋହଲି ଡିନ୍ ଏଲଗାରଙ୍କୁ ଏକ ବିଶେଷ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜଣାଇଛନ୍ତି, ଯାହାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ବିରାଟ କୋହଲି ଏକ ବିଶେଷ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି:

ବାସ୍ତବରେ ପ୍ରଥମ ଦିନର ଖେଳ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଆଫ୍ରିକା ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ବାହାରିଥିଲା। କ୍ୟାରିୟରର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳୁଥିବା ଡିନ୍ ଏଲଗାର ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ 4 ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ମହମ୍ମଦ ସିରାଜଙ୍କ ଶିକାର ହୋଇଥିବାବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ସେ ଯୁବ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମୁକେଶ କୁମାରଙ୍କ ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ।

ମୁକେଶଙ୍କ ବଲରେ ସ୍ଲିପ ଆଡକୁ 12 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ସେ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ, ଏହା ପରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏଲଗାରଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ: