ଭାରତର ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ରାଗିଲେ ପ୍ରଶଂସକ, କୋହଲି ଏକାକୀ ଜିତେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ, ଏହି 3 ଜଣଙ୍କୁ ବାହାର କର

  1. Home
  2. Cricket News

ଭାରତର ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ରାଗିଲେ ପ୍ରଶଂସକ, କୋହଲି ଏକାକୀ ଜିତେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ, ଏହି 3 ଜଣଙ୍କୁ ବାହାର କର

ind vs sa


ବିରାଟ କୋହଲି ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲଢ଼ିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଭାରତ ଜିତିପାରିନଥିଲା । ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ହେଲେ ଦୁଃଖିତ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଭାରତ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍ ଟେଷ୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​।

କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ଏକ ଶତକ ସତ୍ତ୍ୱେ ଭାରତ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ 245 ରନ୍ ରେ ସୀମିତ ରହିଥିଲା । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଡିନ୍ ଏଲଗାର 185 ରନର ଏକ ଇନିଂସ ଖେଳି ନିଜ ଦଳକୁ 408 ରନରେ ନେଇ 163 ରନର ଅଗ୍ରଣୀ ନେଇଥିଲେ । ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସମସ୍ତ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଭାରତ ମାତ୍ର 131 ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ଆଲ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲା ।

163 ରନର ଅଗ୍ରଣୀ କୁ ପିଛା କଲାବେଳେ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟିଂ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା । ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ନିଜେ ଖାତା ଖୋଲି ନଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଯଶାସଭି ଜସୱାଲ (5), ଶୁବମାନ ଗିଲ (26), ଶ୍ରେୟସ ଆୟର (6) ଏବଂ କେ.ଏଲ ରାହୁଲ (4) କରି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । କେବଳ ବିରାଟ କୋହଲି 76 ରନ୍ ର ଇନିଂସ ଖେଳି ଲଢେଇ କରିଥିଲେ ।

ଏହି 3 ଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଭରା କରିବାକୁ ହେଲା ଦାବି:

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଇନିଂସକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଥିବାବେଳେ ସମଗ୍ର ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି । ଯେଉଁଥିରୁ ଶୁଭମାନ ଗିଲ, ଯଶସ୍ୱୀ ଜସୱାଲ ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କ୍ରିଷ୍ଣାଙ୍କୁ ବାହାର କରିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଉଛି । ଯାହାର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପୋଷ୍ଟ ଆପଣ ନିମ୍ନରେ ଦେଖିପାରିବେ ।

kohli