272 ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ଦିଲ୍ଲୀ କୁ ହରାଇବା ପରେ ଆୟର ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ. କହିଲେ "ସେ କାହାକୁ ଭୟ କରେ ନାହିଁ ଏବଂ...”

  1. Home
  2. Cricket News

272 ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ଦିଲ୍ଲୀ କୁ ହରାଇବା ପରେ ଆୟର ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ. କହିଲେ "ସେ କାହାକୁ ଭୟ କରେ ନାହିଁ ଏବଂ...”

iyer st


ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ପରାମର୍ଶଦାତା ହେବା ପରେ, KKR IPL 2024 ରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଦଳ ଦେଖାଯାଉଛି । ମାର୍ଚ୍ଚ 3 ରେ ବିଶାଖାପାଟନମରେ ଦିଲ୍ଲୀ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ କେକେଆର 106 ରନ୍ ରେ ଏକ ବଡ଼ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଥିଲା ।

ସିଜନର ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଏହା କୋଲକାତାର ତୃତୀୟ ବିଜୟ ଥଲା । ଏହି ବିଜୟ ସହିତ କେକେଆର ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଛି । ଏହି ବଡ ବିଜୟ ପରେ କେକେଆର୍ ଅଧିନାୟକ ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର କ’ଣ କହିଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ଆମେ ଏହା ବିଷୟରେ ଭାବିନଥିଲୁ- ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର:

ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଉପସ୍ଥାପନା ସମୟରେ ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର କହିଛନ୍ତି, ଆମେ ଭାବିଥିଲୁ ଯେ ଆମେ 210 ରୁ 220 ରନ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିବୁ କିନ୍ତୁ 270 ରେ ପହଞ୍ଚିବା ପ୍ରକୃତରେ ମଜା ଥିଲା । ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଥିବା ସାକ୍ଷାତକାରରେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲି ଯେ ସୁନୀଲ ନାରିନଙ୍କ କାମ ହେଉଛି ଆମକୁ ଭଲ ଏବଂ ଦ୍ରୁତ ଆରମ୍ଭ ଦେବା । ଯଦି ସେ ବ୍ୟାଟିଂରେ ବଡ଼ ସ୍କୋର କରିପାରିନଥାନ୍ତେ ଏଥିରେ କିଛି ଫରକ ପଡ଼ିନଥାନ୍ତା, ସେ ବଲ ସହିତ ଚମତ୍କାର କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରଥମ ବଲରୁ ଅଙ୍କକ୍ରିଶ ରଘୁଭାନ୍ସି ନିର୍ଭୟରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଏପରି ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାର ଦେଖିବା ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା । ସମସ୍ତ ବୋଲରମାନେ ଭଲ ବୋଲିଂ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୁଯୋଗର ଫାଇଦା ନେଇଥିଲେ। ବୈବଭ ଆରୋରା ନିର୍ଭୟର ସହ ଭଲ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ ସେ ଆଜି ଆମ ପାଇଁ ଷ୍ଟାର ଥିଲେ ।