IND vs ZIM: ତୃତୀୟ ଟି -20 ରେ ଏହି କାରଣରୁ ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା ହେବେ ବାହାର, ରୋହିତଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଖେଳାଳି ହେବେ ସାମିଲ

  1. Home
  2. Cricket News

IND vs ZIM: ତୃତୀୟ ଟି -20 ରେ ଏହି କାରଣରୁ ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା ହେବେ ବାହାର, ରୋହିତଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଖେଳାଳି ହେବେ ସାମିଲ

Abhishek-Sharma


ଭାରତ ଏବଂ ଜିମ୍ବାୱେ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -20 ସିରିଜ୍ ଖେଳାଯାଉଛି । ଏହି ସିରିଜରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯାଇଛି। ଜିମ୍ବାୱେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ସିରିଜରେ 1-0 ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଥିଲା ​​। ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭାରତ ଏହି ମ୍ୟାଚକୁ 100 ରନରେ ଜିତି ସିରିଜକୁ 1-1 ରେ ସମାନ କରିଥିଲା ।

ତୃତୀୟ ଟି -20 ମ୍ୟାଚ୍ 10 ଜୁଲାଇରେ ହରାରେ ସ୍ପୋର୍ଟସ କ୍ଲବରେ ଖେଳାଯିବ । ଏହା ଉଭୟ ଦଳ ପାଇଁ ଏକ ଡୁ କିମ୍ବା ଡାଏ ମ୍ୟାଚ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଧିନାୟକ ଶୁବମାନ ଗିଲ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ତିନୋଟି ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ।

ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା ବାହାର ହେବେ:

abhisesh & yesesvi

ତୃତୀୟ ଟି -20 ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଓପନିଂ ଯୋଡିରେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ । ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା ଖେଳୁଥିବା ଏକାଦଶରୁ ବାହାରେ ଥାଇପାରନ୍ତି । ତେବେ ସେ ଗତ ମ୍ୟାଚରେ ଏକ ଶତକ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୟଶାସଭି ଜସୱାଲ ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2024 ବିଜୟ ପରେଡ ଯୋଗୁଁ ଜସୱାଲ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚରେ ଭାଗ ନେଇପାରିନଥିଲେ । ତେବେ ଏବେ ସେ ଦଳକୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜସୱାଲଙ୍କ ସହ ଶୁବମାନ ଗିଲ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବରେ ନଜର ଆସିବେ।

IND ବନାମ ZIM: ମଧ୍ୟମ କ୍ରମରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ:

ରିତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ ତିନି ନମ୍ବରରେ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ। ସେ ଗତ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ 77 ରନ୍‌ର ଚମତ୍କାର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ଯେଉଁଠାରେ ରିୟାନ୍ ପାରାଗ 4 ନମ୍ବରରେ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ପାରାଗ 2 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇ ନଥିଲେ । ନିମ୍ନ ମଧ୍ୟମ ଅର୍ଡରରୁ ସାଇ ସୁଦର୍ଶନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଶିବମ୍ ଦୁବେଙ୍କୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ଦୁବେ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖାଇବା ପରେ ବିଶ୍ୱକପ 2024 ରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ, ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ସଞ୍ଜୁଙ୍କୁ ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବରେ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯାଉଥିବାବେଳେ ଧ୍ରୁଭ ଜୁରେଲଙ୍କୁ ବାଟ ଦେଖାଇ ଦିଆଯାଇପାରେ । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଜୁରେଲ ମାତ୍ର 6 ରନ୍‌ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ।