IND vs ENG: LIVE ମ୍ୟାଚ ରେ ଗିଲ ଏବଂ ବେୟାରଷ୍ଟୋ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ଜୋରଦାର ଲଢ଼େଇ, ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଲା ବଡ଼ କାରଣ

  1. Home
  2. Cricket News

IND vs ENG: LIVE ମ୍ୟାଚ ରେ ଗିଲ ଏବଂ ବେୟାରଷ୍ଟୋ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ଜୋରଦାର ଲଢ଼େଇ, ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଲା ବଡ଼ କାରଣ

Huge fight between Shubman Gill and James Anderson


ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଶୁବମାନ ଗିଲ, ସରଫରାଜ ଖାନ, ୱିକେଟ୍ କିପର ଧ୍ରୁଭ ଜୁରେଲ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଧରମଶାଲାର ଏଚପିସିଏ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପଞ୍ଚମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ତୀବ୍ର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା ।

ଭାରତୀୟ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟରମାନେ ସମଗ୍ର ସିରିଜରେ ଏକ ଗମ୍ଭୀର ସ୍ଲେଜିଂ ଏପିସୋଡରେ ଜଡିତ ହେବାର ଏହା ପ୍ରଥମ ଉଦାହରଣ ଥିଲା, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ମନୋଭାବରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଶନିବାର ସକାଳ ଅଧିବେଶନରେ ଏହା ଘଟିଥିଲା ​​ଯେତେବେଳେ ବେୟାରଷ୍ଟୋ ତାଙ୍କ 100 ତମ ଟେଷ୍ଟରେ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଜୋ ରୁଟଙ୍କ ସହ ଭାଗିଦାରୀ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ।

Huge fight between Shubman Gill and bairstow

ଏହି ମ୍ୟାଚ ରେ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ୍ ଅଶ୍ୱିନ୍ ଭାରତକୁ ଏକ ଦୃଢ ସ୍ଥିତିରେ ରଖିବା ପରେ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସ ହିରୋ କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ ବୋଲିଂ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । ଇଂଲଣ୍ଡର ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସର 18 ତମ ଓଭରରେ କୁଲଦୀପ ନିଜର ପ୍ରଥମ ବଲ୍ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବାବେଳେ ଷ୍ଟମ୍ପ୍ ମାଇକ୍ ବେୟାରଷ୍ଟୋଙ୍କୁ ସ୍ଲିପ୍ ସର୍କଲରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଗିଲ୍ ଆଡକୁ ଯିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଇଂଲଣ୍ଡ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଆଣ୍ଡରସନ୍ ଗିଲଙ୍କୁ କିପରି ଆଉଟ କରିଥିଲେ ବୋଲି ବେୟାରଷ୍ଟୋ ଗିଲଙ୍କୁ ମନେ ପକାଉଥିଲେ । ଗିଲ୍ ତୁରନ୍ତ ପଛକୁ ଧକ୍କା ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଶତକ ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ ହି ମୁ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲି ।

ସିରିଜରେ ତାଙ୍କର ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଗିଲ୍ ବେୟାରଷ୍ଟୋ ଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଏବଂ କଡା ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ । ପରେ ଜୁରେଲ ବେୟାରଷ୍ଟୋକୁ ଶାନ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। କୁଲଦୀପ ବୋଲିଂ କରିବା ସମୟରେ ସରଫରାଜ ମଧ୍ୟ ବେୟାରଷ୍ଟୋ ଙ୍କୁ କିଛି କହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ହିଁ ସେ ଆଉଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।