IND vs BAN: ଭାରତ-ବାଂଲାଦେଶ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଆସିଲା ଖରାପ ଖବର, ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କୁ ଝଟକା

  1. Home
  2. Cricket News

IND vs BAN: ଭାରତ-ବାଂଲାଦେଶ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଆସିଲା ଖରାପ ଖବର, ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କୁ ଝଟକା

t20wc-2024-super-8-ind-vs-ban


ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍ 2024 ର ସୁପର -8 ରେ ବାଂଲାଦେଶ ବିପକ୍ଷରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ । ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଆଣ୍ଟିଗୁଆର ସାର୍ ଭିଭିଆନ୍ ରିଚାର୍ଡସ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସୁପର -8 ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନକୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା ​​। ଏଥି ସହିତ ବାଂଲାଦେଶକୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ହାତରେ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ଦଳ ପାଇଁ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖରାପ ଖବର ଆସିଛି।

ଆଣ୍ଟିଗୁଆର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଖରାପ ଖବର:

rain

ଭାରତ ଏବଂ ବାଂଲାଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଉପରେ ବର୍ଷା ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି । ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ଅନେକ ମ୍ୟାଚ୍ ବାତିଲ ହୋଇଛି । ଏଥି ସହିତ ଅନେକ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଓଭର କରାଯାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ବର୍ଷା ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାହତ ହୋଇପାରେ । ପାଣିପାଗ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଆଣ୍ଟିଗୁଆରେ 40 ପ୍ରତିଶତ ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଏବଂ ଭୂମି ମେଘୁଆ ରହିପାରେ ।

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସେମିଫାଇନାଲକୁ ଆଖିରେ ରଖିଛି:

ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଛି । ସେ ଗୋଟିଏ ବି ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖେଳାଯାଇଥିବା 5 ଟି ମ୍ୟାଚ ମଧ୍ୟରୁ 4 ଟି ଜିତିଛି ଏବଂ ବର୍ଷା ହେତୁ 1 ମ୍ୟାଚ୍ ବାତିଲ ହୋଇଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯଦି ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତେ ତେବେ ଏହା ପ୍ରାୟ ସେମିଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିବ। ଏଥି ସହିତ, ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ବାଂଲାଦେଶ ପାଇଁ ହେବ କର କିମ୍ବା ମର ସ୍ଥିତି । ଯଦି ବାଂଲାଦେଶ ହାରିଯାଏ ତେବେ ସେମାନେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରୁ ବାହାରିପାରିବେ ।

ଉଭୟ ଦଳର ଖେଳାଳି ଲିଷ୍ଟ:

ଭାରତ: ରୋହିତ ଶର୍ମା (ଅଧିନାୟକ), ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଯଶସ୍ୱୀ ଜସୱାଲ, ବିରାଟ କୋହଲି, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ଋଷଭ ପନ୍ତ, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ, ଶିବମ ଦୁବେ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଆକ୍ସାର ପଟେଲ, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ଯୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ଅରସଦୀପ ସିଂ, ଜସପ୍ରୀତ ସିଂ

ବାଂଲାଦେଶ: ନାଜମୁଲ ହୁସେନ୍ ଶାନ୍ତୋ (ଅଧିନାୟକ), ତସ୍କିନ୍ ଅହମ୍ମଦ, ଲିଟନ୍ ଦାସ, ସୋମିଆ ସାର୍କ, ତାନଜିଦ୍ ହାସନ୍ ତମିମ୍, ଶାକିବ ଅଲ୍ ହାସନ୍, ତାହିଦ୍ ହ୍ରିଡୋ, ମହମୁଦ ଉଲ୍ଲା ରିୟାଦ, ଜାକର ଅଲି ଅନିକ, ତନଭୀର ଇସଲାମ, ଶକ ମହେଦି ହାସନ, ରିଷାଦ ହୁସେନ, ମୁସ୍ତାଫ ଶୋରିଫୁଲ ଇସଲାମ, ତାନଜିମ ହାସନ ସାକିବ ।