ୱାର୍ଣ୍ଣର କ୍ୟାରିୟରର ଶେଷ ଟେଷ୍ଟରେ ହେଲେ ଭାବପ୍ରବଣ, ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳିମାନେ ଏହିପରି ଜିତିଲେ ହୃଦୟ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

  1. Home
  2. Cricket News

ୱାର୍ଣ୍ଣର କ୍ୟାରିୟରର ଶେଷ ଟେଷ୍ଟରେ ହେଲେ ଭାବପ୍ରବଣ, ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳିମାନେ ଏହିପରି ଜିତିଲେ ହୃଦୟ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

warner crying


ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଅନ୍ୟତମ ତାରକା ଓପନର ଡେଭିଡ ୱାର୍ନର ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଗତ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟ ସହ ୱାର୍ଣ୍ଣର ତାଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ କ୍ୟାରିୟର ଶେଷ କରିଥିଲେ।

37 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିସାରିଛନ୍ତି । ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଶେଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଥିଲା । ତାଙ୍କର ଶେଷ ମ୍ୟାଚରେ ସେ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ବିଦାୟ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହା ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବନାମ ପାକିସ୍ତାନର ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଟାର୍ଗେଟକୁ ପଛରେ ପକାଇ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର 7 ଚୌକା ସହାୟତାରେ 57 ରନ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ପାକିସ୍ତାନର ସାଜିଦ ଖାନ ଆଉଟ କରିଥିଲେ । ୱାର୍ଣ୍ଣର ଆଉଟ ହେବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳି ସାଜିଦ ତାଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଆଉଟ ହେବା କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ମାର୍ନୁସ୍ ଲାବୁସାଗ୍ନେ ମଧ୍ୟ ଭାବପ୍ରବଣ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ସମସ୍ତ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଓପନର୍ ଙ୍କୁ ବିଦାୟ ଦେଇ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଥିଲେ ।

ଭିଡିଓଟି ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ:

ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଆଉଟ ହେବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ତାଳି ମାରି ତାଙ୍କୁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଗତ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ପତ୍ନୀ କ୍ୟାଣ୍ଡିସ୍ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ସିଡନୀରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଏହାର ଶେଷ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦଳ ତାର ତାରକା ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବିଜୟ ସହିତ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲା । ଏହା ସହ କଙ୍ଗାରୁ ଦଳ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ପାକିସ୍ତାନକୁ 3-0 ଗୋଲରେ ପରିଷ୍କାର କରିଥିଲା ।