ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ଖରାପ ସଟ ଦେଖି ରାଗିଲେ ଗାଭାସ୍କର, କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ କାମେଣ୍ଟ୍ରି କରୁଥିବା ବେଳେ LIVE ମ୍ୟାଚ ରେ ଦେଲେ ଗାଳି

  1. Home
  2. Cricket News

ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ଖରାପ ସଟ ଦେଖି ରାଗିଲେ ଗାଭାସ୍କର, କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ କାମେଣ୍ଟ୍ରି କରୁଥିବା ବେଳେ LIVE ମ୍ୟାଚ ରେ ଦେଲେ ଗାଳି

gavaska on sarfaraz


ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଧରମସାଲା ଟେଷ୍ଟର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ସରଫରାଜ ଖାନଙ୍କ ସଟ ଚୟନକୁ ନେଇ ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର ଅତ୍ୟନ୍ତ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ ।

ଧର୍ମଶାଲାରେ ଚାଲିଥିବା ପଞ୍ଚମ ଟେଷ୍ଟର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ସରଫରାଜ ଖାନଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ଇନିଂସ ଖେଳିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଏଥିରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ । ଭାରତର ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ସରଫରାଜ ଖାନ 60 ବଲରେ 56 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ । ସରଫରାଜ ଖାନଙ୍କ ଇନିଂସରେ 8 ଚୌକା ଓ ଗୋଟିଏ ଛକା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଥିଲା ।

ସାରଫରାଜ ଖାନଙ୍କ ସଟ ଚୟନରେ ଗାଭାସ୍କର କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ:

ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ସରଫରାଜ ଖାନ ଭଲ ଲୟ ରେ ଥିଲେ ଏବଂ ଏକ ଶତକ ହାସଲ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଜୋ ରୁଟ ତାଙ୍କୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ଅଫ୍ ସ୍ପିନର ଶୋଏବ ବଶୀରଙ୍କ ବଲ ରେ କ୍ୟାଚ ଧରିଥିଲେ । ଖରାପ ସଟ୍ ଖେଳି ସରଫରାଜ ଖାନ ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲେ । ସରଫରାଜ ଖାନ ଆଉଟ ହେବା ପରେ ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ମନେ ହେଉଥିଲେ । ଧରାମଶାଲା ଟେଷ୍ଟର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ଟି-ବ୍ରେକ୍ ପରେ ପ୍ରଥମ ବଲରେ କଟ୍ ସଟ୍ ଖେଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ସରଫରାଜ ଖାନ୍ ସ୍ଲିପ୍‌ରେ ଧରାପଡିଥିଲେ ।

ଗାଭାସ୍କର ସରଫରାଜଙ୍କ ଭୁଲ କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ:

ଜିଓ ସିନେମା ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ସମୟରେ ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର କହିଛନ୍ତି, 'ବଲ୍ ଉଚ୍ଚରେ ପିଚ୍ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ବଲ ଏହି ପ୍ରକାର ସଟ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ କମ ନଥିଲା | ସେ ସେହି ବଲରେ ଏକ ସଟ୍ ଖେଳିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ମୋର କହିବାର ଅର୍ଥ, ଯଦି ତୁମେ ଟି ବ୍ରେକ୍ ପରେ ପ୍ରଥମ ବଲ୍ ଖେଳୁଛ, ସ୍ଥିର ହେବାକୁ ନିଜକୁ ଟିକିଏ ସମୟ ଦିଅ | ଡନ୍ ବ୍ରାଡମ୍ୟାନ୍ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଲ୍, ମୁଁ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ମୁଁ 0 ରେ ଅଛି ।