236 ରନ୍ ର ପିଛା କରି ରାହୁଲ 119 ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କଲେ, ଲୋକେ କହିଲେ "ଭଲ ହେଇଛି ଟି20 ବିଶ୍ୱକପ ରେ ସାମିଲ କରା ହେଇନି"

  1. Home
  2. Cricket News

236 ରନ୍ ର ପିଛା କରି ରାହୁଲ 119 ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କଲେ, ଲୋକେ କହିଲେ "ଭଲ ହେଇଛି ଟି20 ବିଶ୍ୱକପ ରେ ସାମିଲ କରା ହେଇନି"

lsg-vs-kkr


ମେ 5 ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର 54 ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ LSG କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଠାରୁ ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ର ସ୍ୱୀକାର ହେଲା । ଭାରତ ରତ୍ନ ଶ୍ରୀ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀ ଏକାନା କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଏହି ମ୍ୟାଚରେ କେକେଆର ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି 235 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା।

ଏହା ପରେ, 137 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ LSG ଆଲ ଆଉଟ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ 98 ରନର ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଲା । ପ୍ରଶଂସକମାନେ କେ.କେ ରାହୁଲଙ୍କ ମନ୍ଥର ବ୍ୟାଟିଂରେ ଲକ୍ଷ୍ନଉ ର ପରାଜୟକୁ ଦାୟୀ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କଡା ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା ।

LSG ବନାମ KKR: ସୁନୀଲ ନାରିନ ଏକ ଚମତ୍କାର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ:

ଟସ୍ ହାରିବା ଏବଂ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିବା ପରେ ଓପନର୍ ସୁନୀଲ ନାରିନ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ପାଇଁ ଏକ ବିସ୍ଫୋରକ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ, ଏହି କାରଣରୁ LSG 20 ଓଭରରେ 236 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା ।

କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ଦଳ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଫ୍ଲପ କରିଥିଲେ:

କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ବୋଲର ଘାତକ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ, କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ଦଳ 16.1 ଓଭରରେ ଆଲ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲା । ମାର୍କସ ଷ୍ଟୋଇନିସଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ କୌଣସି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବ୍ୟାଟରୁ ରନ୍ ଆସି ନଥିଲା ।

kl rahul

ସେ 36 ରନ ସହ ଦଳର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସ୍କୋରର ଥିଲେ। କେଏଲ ରାହୁଲ, ନିକୋଲାସ ପୁରାନ, ଆୟୁଷ ବାଡୋନି ଏବଂ ଆଷ୍ଟନ୍ ଟର୍ନର ଯଥାକ୍ରମେ 25 ରନ୍, 10 ରନ୍, 15 ରନ୍ ଏବଂ 16 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ ।

kl rahul meme

ଏହିପରି ପ୍ରଦର୍ଶନ ଯୋଗୁଁ କେକେଆର୍ 98 ରନ୍ରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିଲା । ଲକ୍ଷ୍ନଉ ର ପରାଜୟ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ ।