ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତନ ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ରୁ ବାହାରିଯିବେ ବୁମ୍ରା, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ କୁ ଅନ-ଫୋଲୋ କରିବା ସହ କଲେ ଏମିତିକା ପୋଷ୍ଟ

  1. Home
  2. Cricket News

ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତନ ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ରୁ ବାହାରିଯିବେ ବୁମ୍ରା, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ କୁ ଅନ-ଫୋଲୋ କରିବା ସହ କଲେ ଏମିତିକା ପୋଷ୍ଟ

bumrah-unfollowed-mumbai-indians


ବିଶ୍ୱକପ୍ 2023 ଶେଷ ହେବା ପରେ, ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜୋରଦାର ହୋଇଛି । ସମସ୍ତ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଦ୍ୱାରା ଖେଳାଳିଙ୍କ ତାଲିକା କରିବାର 26 ନଭେମ୍ବର ଶେଷ ତାରିଖ ଥିଲା । ସଂରକ୍ଷଣ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ସର୍ବାଧିକ ହେଡଲାଇନ୍ ପାଇଥିଲେ ।

ପ୍ରାୟ ଏକ ସପ୍ତାହ ଧରି ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିବା ଗୁଜରାଟରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବାର ଖବର ସତ୍ୟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଫାଷ୍ଟ ବୋଲର ଜସପ୍ରିତ ବୁମ୍ରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମଗ୍ର ବିଷୟ କ’ଣ ।

ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ଅନ-ଫୋଲୋ କରିଥିଲେ:

Bumrah

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଖବର ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି ଯେ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ଅନ-ଫୋଲୋ କରିଛନ୍ତି । କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହା ପଛରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ତଥ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ଫେରିବା ପରେ ବୁମରା ଖୁସି ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ଅନ-ଫୋଲୋ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଖବର ପଛରେ ସତ୍ୟତା କଣ ?

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ଅନ-ଫୋଲୋ କରିଥିବା ଖବର ମିଥ୍ୟା ଅଟେ । ପ୍ରକୃତ କଥା ହେଉଛି ବୁମ୍ରା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସଙ୍କୁ କେବେ ଫୋଲୋ କରିନାହାଁନ୍ତି । ସେ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଲୋକଙ୍କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତି । ବୁମରା ବିସିସିଆଇକୁ ମଧ୍ୟ ଫୋଲୋ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ତେଣୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଅସନ୍ତୋଷ ଖବର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଥ୍ୟା ଅଟେ ।

ଆଲୋଚନାରେ ଆଉ ଏକ ପୋଷ୍ଟ:

bumrah insta story

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଗୁଜବ ବ୍ୟତୀତ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରାଙ୍କର ଏକ ପୋଷ୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ବୁମ୍ରା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଷ୍ଟୋରି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, 'ବେଳେବେଳେ ଚୁପ୍ ରହିବା ଭଲ।' ବୁମରାଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟର ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଅର୍ଥ ଅଛି ବୋଲି ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଉଛି ।