ସେମିଫାଇନାଲରେ ଜିତିବା ମାତ୍ରେ କ୍ୟାପଟେନ ରୋହିତଙ୍କ ଆଖି ଲୁହରେ ଭରିଗଲା, ଏହାର ଭିଡ଼ିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା

  1. Home
  2. Cricket News

ସେମିଫାଇନାଲରେ ଜିତିବା ମାତ୍ରେ କ୍ୟାପଟେନ ରୋହିତଙ୍କ ଆଖି ଲୁହରେ ଭରିଗଲା, ଏହାର ଭିଡ଼ିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା

rohit kohli sad


ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2024 ର ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି | ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ ବୋଲର ଏବଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଥିବାବେଳେ ଅକ୍ଷାର ପଟେଲ ଏବଂ କୁଲଦୀପ ଯାଦବ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ବୋଲିଂ ସହ ପ୍ରତ୍ୟେକ ତିନିଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସମଗ୍ର ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ମିଳିତ ଭାବେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି |

ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି:

ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ବିଜୟ ପରେ ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ଡ୍ରେସିଂ ରୁମ ଆଡକୁ ଯାଉଥିଲେ । ତା’ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା କବାଟ ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ଚେୟାରରେ ବସିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ମୁହଁ ରେ ହାତ ଦେଇ ବସିଥିଲେ ଏବଂ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯାଇଥିଲା । ସେ ବୋଧହୁଏ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପଡିଥିଲେ କାରଣ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି |

ଭାରତ ଟ୍ରଫି ଜିତିବାର ଆଉ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇଛି । ବିଦାୟ ନେବାବେଳେ ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ଉପରେ ହାତ ରଖି ତା’ପରେ ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଗତ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ସେମିଫାଇନାଲରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା । ଏବେ ଭାରତ ସେହି ପରାଜୟର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଇଛି ।

ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିଛି:

ଭାରତୀୟ ଦଳ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମଧ୍ୟ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2007 ଏବଂ 2014 ର ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲା ​​| 2007 ଫାଇନାଲରେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ପରାସ୍ତ କରି ଭାରତ ଟାଇଟଲ ଜିତିଥିଲା ​​| 2014 ରେ, ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଲା | ଭାରତୀୟ ଦଳ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2024 ର ଫାଇନାଲରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଦଳକୁ ଭେଟିବ |