ଗମ୍ଭୀର ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ର ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍ ହେବା ମାତ୍ରେ, ଏହି ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କ T20 କେରିଅର ହେବ ସମାପ୍ତ

  1. Home
  2. Cricket News

ଗମ୍ଭୀର ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ର ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍ ହେବା ମାତ୍ରେ, ଏହି ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କ T20 କେରିଅର ହେବ ସମାପ୍ତ

Gautam-Gambhir-Team-India-Head-Coach


ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2024 ପରେ ଶେଷ ହେବ । କ୍ରିକବଜ୍ ର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପରବର୍ତ୍ତୀ କୋଚ୍ ଭାବରେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରାୟ ନିଶ୍ଚିତ ।

ବିସିସିଆଇ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍ ଘୋଷଣା କରିପରେ । ନିକଟରେ କେକେଆର୍ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର ଚାମ୍ପିଅନ୍ କରିଥିବା ଗମ୍ଭୀରଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ବଦଳାଇ ପାରିବେ ବୋଲି କୋଚ୍ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଛି । ଯଦିଓ ଗମ୍ଭୀର ତାଙ୍କର କଠୋର ମନୋଭାବ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ସେ କୋଚ୍ ହେବା ମାତ୍ରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ତିନି ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି 3 ନାମ କିଏ…

ବିରାଟ କୋହଲି:

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ତଥା ଭେଟେରାନ୍ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଦକ୍ଷତା ଉପରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ । ସମୟକ୍ରମେ ବିରାଟଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂକୁ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା କରିଆସୁଛନ୍ତି ।

kohli reaction

ଗମ୍ଭୀର ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ହେବା ପରେ ବିରାଟଙ୍କ ସ୍ଥାନ ODI ଏବଂ ଟେଷ୍ଟରେ ନିଶ୍ଚିତ ହେବ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଟି -20 ହରାଇବାକୁ ପଡିପାରେ । ଟି -20 ରେ ଗମ୍ଭୀର ବିରାଟଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଜଣେ ଯୁବ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ ।

ରୋହିତ ଶର୍ମା:

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ 37 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି । ସମ୍ପ୍ରତି ରୋହିତ ସମସ୍ତ ତିନୋଟି ଫର୍ମାଟ୍ ଖେଳୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2024 ରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ଅଟନ୍ତି ।

kohli rohit sad

ବିରାଟଙ୍କ ପରି ଗମ୍ଭୀର ମଧ୍ୟ ରୋହିତଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂର ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଜଣେ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ହେବା ପରେ ଗମ୍ଭୀର ରୋହିତଙ୍କୁ T 20 ଦଳ ରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବେ ଏବଂ ଦଳରେ ଯୁବଖେଳାଳି ଙ୍କୁ ରଖିବାକୁ ଚାହିଁବେ ।

ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା:

Jadeja

ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଜଣେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର । ସେ ODI ଏବଂ ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଟି -20 ରେକର୍ଡ ସେତେଟା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ନୁହେଁ।
ତେଣୁ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2024 ରେ ଭାରତର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ ମଧ୍ୟ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଶେଷ ମ୍ୟାଚ ହୋଇପାରେ ।