ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ରୋହିତଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା "ଆପଣ ଏବଂ କୋହଲି T20 ବିଶ୍ୱକପ ଖେଳିବେ ?"

  1. Home
  2. Cricket News

ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ରୋହିତଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା "ଆପଣ ଏବଂ କୋହଲି T20 ବିଶ୍ୱକପ ଖେଳିବେ ?"

rohit st


କେପଟାଉନରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ମରଣୀୟ ଥିଲା । ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଭାରତ ଏକ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା ​​ଯାହା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଏସୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ପରିପାରିନଥିଲା ।

କେପଟାଉନରେ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବାରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରଥମ ଏସୀୟ ଦଳ ହୋଇପାରିଛି । କିନ୍ତୁ ଭାରତ ଦୁଇ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜକୁ 1-1 ଡ୍ର ସହ ସମାପ୍ତ କରିଛି, ଏହି କାରଣରୁ ଟ୍ରଫି ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ବିଭକ୍ତ ହୋଇଛି ।

ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତର କିଛି ଦିନ ପରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଟି -20 ସିରିଜ ଖେଳିବ । ଏଥିପାଇଁ ଅଜିତ ଅଗରକରଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଚୟନ କମିଟି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି। ସୁର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଆଘାତ ଯୋଗୁଁ ଦଳର ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଏକ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇଛି । ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ସିରିଜ୍ ଶେଷ ହେବା ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ ରୋହିତ ବହୁତ ଚତୁରତାର ସହ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ।

ରୋହିତ ଚତୁରତାର ସହ ଉତ୍ତର ଦେଲେ:

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କେପଟାଉନରେ 7 ୱିକେଟ୍ ରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପରେ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ସିରିଜ୍ ବିଷୟରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇଥିଲା ।

ରୋହିତଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା କି ସେ ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଟି -20 ସିରିଜରେ ଖେଳିବେ କି ? ଏଥିପାଇଁ ରୋହିତ ବହୁତ ଚତୁରତାର ସହ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ । ରୋହିତ କହିଛନ୍ତି, "ଆପଣ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ କେପଟାଉନ ର ମ୍ୟାଚ କୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ।"