ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି -20 ହାରିବା ପରେ ରାଗିଲେ ଆଫଗାନି ଅଧିନାୟକ, କହିଲେ "କେବଳ ତାଙ୍କ କାରଣରୁ ହିଁ…"

  1. Home
  2. Cricket News

ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି -20 ହାରିବା ପରେ ରାଗିଲେ ଆଫଗାନି ଅଧିନାୟକ, କହିଲେ "କେବଳ ତାଙ୍କ କାରଣରୁ ହିଁ…"

ibrahim-zadran-st


ଇବ୍ରାହିମ ଜାଦ୍ରାନଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ଦଳ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି -20 ମ୍ୟାଚରେ ମଧ୍ୟ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଇନ୍ଦୋରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ କମ୍ପାନୀ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଥିଲେ ।

ଟସ୍ ହାରିବା ପରେ ଭ୍ରମଣକାରୀ ଦଳ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସି 173 ରନ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଯଶାସଭି ଜସୱାଲ ଏବଂ ଶିବମ୍ ଦୁବେଙ୍କ ବଡ଼ ଇନିଂସ ଯୋଗୁଁ ଭାରତ ସହଜରେ ହାସଲ କରିଥିଲା । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କ୍ୟାପଟେନ ଇବ୍ରାହିମ ଜାଦ୍ରାନ ଏହା ଉପରେ କ’ଣ କହିଲେ?

ପରାଜୟ ପାଇଁ ଇବ୍ରାହିମ ଜାଦ୍ରାନ୍ ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି:

ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି -20 ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଯିବା ପରେ ଇବ୍ରାହିମ୍ ଜାଦ୍ରାନ୍ ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସମାରୋହରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗୁଲବର୍ଦ୍ଦିନ ନାଏବ ଦଳର ସବୁଠାରୁ ବରିଷ୍ଠ ଖେଳାଳି ଏବଂ ସେ ଇନିଂସରେ ନେତୃତ୍ୱ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଇବ୍ରାହିମ ଜାଦ୍ରାନ୍ କହିଛନ୍ତି,

ଆମେ ଅଳ୍ପ କିଛି ରନ୍ ପଛରେ ପଡ଼ିଗଲୁ । ଆମର ଭଲ ଆରମ୍ଭ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ କିଛି ବିଶେଷ କରି ନ ଥିଲୁ । ବେଳେବେଳେ ଆମେ ପାୱାରପ୍ଲେରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁ, କେତେବେଳେ ମଝିରେ ଏବଂ କେବେ ଡେଥ ଓଭରରେ, କିନ୍ତୁ ସବୁ ସମୟରେ ସମାନ ପ୍ରଦର୍ଶନ ହୋଇପାରୁ ନାହିଁ ।

ଆମକୁ ଭଲ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ଗତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ହେବ ଏବଂ ଭୁଲଗୁଡିକର ପୁନରାବୃତ୍ତି ନକରିବାକୁ ପଡିବ । ଗୁଲବାଡିନ୍ ନାଏବ ହେଉଛନ୍ତି ବରିଷ୍ଠ ଖେଳାଳି, ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ପାୱାରପ୍ଲେରେ କିଛି ସଟ୍ ଖେଳିଥିଲେ, ଆମେ ଚାହୁଁଥିଲୁ ଯେ ସେ ଇନିଂସରେ ସେହି ଗତି ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ । ଭାରତର ଶ୍ରୀଭମ ଦୁବେ ଏବଂ ଜସୱାଲ ବହୁତ ଭଲ ଖେଳିଲେ, ସେ ଆମଠାରୁ ବିଜୟ ଛଡାଇ ନେଲେ ।