ବିରାଟଙ୍କ ଖରାପ ଫର୍ମକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି, କହିଲେ, କେବଳ କୋହଲି ନୁହଁ IPL ରେ ଏବେ...

  1. Home
  2. Cricket News

ବିରାଟଙ୍କ ଖରାପ ଫର୍ମକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି, କହିଲେ, କେବଳ କୋହଲି ନୁହଁ IPL ରେ ଏବେ...

Sourav-Ganguly-on-Virat-Kohli-and-Rohit-Sharma


କ୍ରିକେଟ୍ ଖବର : RCB ଏବଂ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଆଇପିଏଲ 2022ରେ ଖରାପ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଷ୍ଟାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହାରାହାରି 9ଟି ମ୍ୟାଚରେ ମାତ୍ର 128 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି। 

ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ବିରାଟ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ଏକ ଦୁର୍ବଳ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଦେଇ ଗତି କରିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ସମୟରେ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାକୁ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେହି ବର୍ଷ ପରେ, ସେ ଦୁଇ ଶତକ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ହାସଲ କରିଥିଲେ।

ବିରାଟ ଅନେକଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରି ପୁଣି ଥରେ ମହାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହୋଇପାରିବେ କି? ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ବିସିସିଆଇର ସଭାପତି ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ କେବଳ କୋହଲି ନୁହଁନ୍ତି , ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଆଇପିଏଲ 2022 ରେ ରନ୍ କରିବା ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି ।virat and ganguly

"ତେବେ ବିରାଟ ଜଣେ ମହାନ ଖେଳାଳି ଏବଂ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ସେ ଫର୍ମକୁ ଫେରିବେ। ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ସେ ଶୀଘ୍ର ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ମୁଁ ଜାଣି ନାହିଁ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ମନରେ କଣ ଚାଲିଛି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ସେ ପୁନର୍ବାର ନିଜର ଫର୍ମକୁ ଫେରିବେ ଏବଂ କିଛି ଭଲ କରିବେ। ସେ ଜଣେ ମହାନ ଖେଳାଳି ବୋଲି ଗାଙ୍ଗୁଲି ନ୍ୟୁଜ୍ 18 କୁ କହିଛନ୍ତି।