ଆକାଶ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ଏହି 4 ଟି ଦଳ ଟି-20 ବିଶ୍ୱକପ 2021 ର ସେମିଫାଇନାଲରେ କରିବେ ପ୍ରବେଶ

T20 ବିଶ୍ୱକପ୍ 2021: ଆଗାମୀ T20 ବିଶ୍ୱକପ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଅକ୍ଟୋବର 17 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଅକ୍ଟୋବର 24 ରେ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବ। ଭାରତରେ T20 ବିଶ୍ୱକପ୍ 2021 ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦିଆଯାଇଥିଲା |

କିନ୍ତୁ କରୋନା ଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ଫର୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) ଏହାକୁ ୟୁଏଇ ଏବଂ ଓମାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଛି। ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଭାରତକୁ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ଭାବେ ବିବେଚନା କରାଯାଉଛି |

ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଦଳ ନିଜର 15 ଜଣିଆ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଜିତିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଦଳ ନିଜସ୍ୱ ରଣନୀତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦଳ ଜିତିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ।

ଏହି ସମୟରେ ପୂର୍ବତନ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଓପନର୍ ତଥା ପ୍ରସିଦ୍ଧ କ୍ରିକେଟ୍ ସମୀକ୍ଷକ ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ଏହି 4ଟି ଦଳ ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ବୋଲି ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଏହା ବି କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳ ଏହି ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିପାରେ ।

ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଆକାଶ ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ସେମିଫାଇନାଲରେ କେଉଁ ଚାରି ଦଳ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ପୂର୍ବତନ ଓପନର୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତ, ପାକିସ୍ଥାନ, ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚିବେ। ଗ୍ରୁପ୍- 1 ରେ ଇଂଲଣ୍ଡ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ କି ଭାରତ ପାକିସ୍ଥାନ, ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ଗ୍ରୁପ୍ 2 ରେ ଅଛନ୍ତି।

About Prabhat Kumar

Cricket is my first and forever love, I know cricket only cricket, I love playing & watching cricket because cricket is my passion and my passion is my work. My favorite cricketer is Virender Sehwag & MS Dhoni.

View all posts by Prabhat Kumar →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *