ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ରୋହିତଙ୍କର ଏହି କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହିତ ଫୋଟୋ! ଆଗାମୀ ସିଜନରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଛାଡ଼ିବା ନିଶ୍ଚିତ….

  1. Home
  2. IPL Special

ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ରୋହିତଙ୍କର ଏହି କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହିତ ଫୋଟୋ! ଆଗାମୀ ସିଜନରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଛାଡ଼ିବା ନିଶ୍ଚିତ….

Rohit MI


ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ ସିଜନରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ସ୍ଥିରତା ଦେଖା ଦେଇନଥିଲା। ଚଳିତ ସିଜନରେ ତାଙ୍କ ଦଳ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମାତ୍ର ୪ ଟି ମ୍ୟାଚ ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଦଳକୁ ଅନେକ ଟ୍ରୋଲିଂର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ଅବଶ୍ୟ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଟମ୍ୟାନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡିବା ନେଇ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ରୋହିତଙ୍କ ଅନ୍ୟ ଦଳ ସହ ମିଶିବା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡିବା ନେଇ ସୂଚାଉଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଜଣେ ଖେଳାଳି ରୋହିତଙ୍କ ସହିତ ଫୋଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ସହିତ ଏପରି କିଛି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯାହାକି ରୋହିତଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଛାଡିବା ଖବରକୁ ଖୋରାକ ଯୋଗାଉଅଛି।

Rohit

ବାସ୍ତବରେ, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏବଂ ୨୦୧୧ ବିଶ୍ୱକପ ବିଜେତା ଭାରତୀୟ ଦଳର ସଦସ୍ୟ ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା ନିକଟରେ ଏକ ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା ଏହି ଚିତ୍ରର କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ “Saved the best for the last, One with the Legend.” ପୀୟୁଷ ଚାୱଲାଙ୍କ ଏହି କ୍ୟାପସନ୍ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡିବା ଗୁଜବକୁ ଆହୁରି ଗରମ କରିଛି।

ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ ଆରମ୍ଭରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ବାଜି ଲଗାଇଥିଲା। ସେବେଠାରୁ ରୋହିତ ମୁମ୍ବାଇ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାର ଖବର ଆସିବାକୁ ଲାଗିଛି। ତା’ପରେ କିଛି ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଅନ୍ୟ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପରିଚାଳନା କମିଟି ସହିତ କଥା ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କେକେଆର ସହକାରୀ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଅଭିଷେକ ନାୟାରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଛାଡୁଥିବା ନେଇ ଲୋକେ ଏକପ୍ରକାର ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛନ୍ତି।

Rohit hardik

କେବଳ ଯେ ରୋହିତ ନୁହେଁ ବରଂ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏବଂ ପୀୟୂଷ ଚାୱଲାଙ୍କ ଭଳି କିଛି ଖେଳାଳି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଛାଡ଼ି ପାରନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷର ଆଇପିଏଲ୍ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ମେଗା ନିଲାମ ହେବ। ସମସ୍ତ ଦଳ ଏହି ନିଲାମରେ ୪ଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ହିଁ ରିଟେନ କରିପାରିବେ।

Rohit

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ କାହାକୁ ରଖିବ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା।  ଯଦି ରୋହିତ ଶର୍ମା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଛାଡିଛନ୍ତି, ତେବେ ସେ କେଉଁ ଦଳକୁ ଯିବେ?  ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ। ହିଟମ୍ୟାନଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ ରେ ହାରାହାରି ୩୨.୮ ଏବଂ ୧୫୦ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାରରେ ୧୪ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୪୧୭ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟରୁ ଏକ ଶତକ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା।