ନିଜ ଦେଶ ପାଇଁ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଛାଡିଲେ IPL ର LSG ଦଳ, କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କରିବେ ସଲାମ

  1. Home
  2. IPL Special

ନିଜ ଦେଶ ପାଇଁ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଛାଡିଲେ IPL ର LSG ଦଳ, କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କରିବେ ସଲାମ

gautam-gambhir-ready-to-left-lsg


ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ଯଥା ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ରେ ଲକ୍ଷ୍ନଓ ସୁପର ଜଏଣ୍ଟ (LSG) ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା ​​। ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ LSG ଦଳ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ 3 ନମ୍ବର ସ୍ଥାନରେ ରହିଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ଦଳର କୋଚ୍ ଗମ୍ଭୀର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।  

ଗମ୍ଭୀର 2023 ରେ ଦଳ ଉପରେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ LSG ର ଟୁଇଟ୍ ଟେନସନକୁ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି । ଯାହା ପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ପୂର୍ବରୁ ଗମ୍ଭୀର ଲକ୍ଷ୍ନଓ ଦଳର ମେଣ୍ଟର ପଦ ଛାଡି ଏକ ନୂତନ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ ।

ଗତମ ଗମ୍ଭୀର LSG ଛାଡିଲେ କାହିଁକି ?

ଗମ୍ଭୀର ଶୁକ୍ରବାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ପରେ କଳ୍ପନା କରାଯାଉଛି ଯେ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ନଓ (LSG) ରୁ IPL 2024 ରୁ ଅଲଗା କରାଯାଇପାରେ । ଅଗଷ୍ଟ 18 ରେ, LSG ଜର୍ସିରେ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ଛବି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଦଳର ଏହି ଟ୍ୱିଟରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଅନ୍ୟ କେହି ତାଙ୍କ ଚେୟାର ଦଖଲ କରିପାରନ୍ତି।

tweet

ତେବେ ପଇସା କୁ ଖାତିର ନ କରି ରାଜନୈତିକ କାରଣ ପାଇଁ ଗମ୍ଭୀର IPL ର 2024 ସଂସ୍କରଣ ରୁ ଛୁଟି ନେଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଖବର ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ।  ଏହି ଟ୍ୱିଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ଖବର ମିଳିଛି ।