ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ ରାହୁଲ, କହିଲେ "ମୋତେ ଆହୁରି ସାହସୀ ହୋଇ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ..."

  1. Home
  2. IPL Top News

ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ ରାହୁଲ, କହିଲେ "ମୋତେ ଆହୁରି ସାହସୀ ହୋଇ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ..."

kl-rahul-st


କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ LSG ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ର ପଞ୍ଚମ ବିଜୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଥିଲା ​​। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଚେପାକ୍ ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ କୁ ହରାଇ ଦଳ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଦୌଡ଼ର ନିଜର ଦାବିକୁ ଆହୁରି ଦୃଢ କରିପାରିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ବହୁତ ଖୁସି ନଥିଲେ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଉପସ୍ଥାପନା ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କର ଧୀର ବ୍ୟାଟିଂ ବିଷୟରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଥିଲେ ।

କେଏଲ ରାହୁଲ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି:

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଭିଜ୍ଞ ୱିକେଟ୍ କିପର-ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂକୁ ନେଇ ଅନେକ ସମୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଘେରି ରହିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଧୀରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଦଳକୁ ମ୍ୟାଚ୍ ହାରି ଅନେକ ଥର ମୂଲ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିଛି ।

ଏହି କାରଣରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଧୀର ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଶୈଳୀ ବିଷୟରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି ।

କେଏଲ ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଟି -20 କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳି ନାହାଁନ୍ତି । ତେଣୁ ସେ ଏହି ଫର୍ମାଟରେ ଉନ୍ନତ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ, “ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆଇପିଏଲର ଫର୍ମାଟ୍ ବଦଳିଛି । ମୁଁ ମୋ ଖେଳ ଉପରେ ବହୁତ କାମ କରୁଛି | ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଟି -20 କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବହୁତ କାମ କରୁଛି ।

କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ତାଙ୍କର ରଣନୀତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି:

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ସହିତ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ LSG ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଅର୍ଡର ସଂପର୍କରେ ଏକ ବଡ଼ ପରୀକ୍ଷଣ କରିଥିଲେ । ସେ ଲୋୟର ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ମାର୍କସ ଷ୍ଟୋଇନିସଙ୍କୁ ତିନି ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ପଠାଇଥିଲେ, ଯିଏ ତାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ଏବଂ ମ୍ୟାଚ ଜିତେଇ ଦେଇଥିଲେ ।