ରୋହିତ-ଧୋନି ନୁହଁ ଏହି ସ୍ୱାର୍ଥପର ଖେଳାଳିଙ୍କୁ IPL ର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଧିନାୟକ ବୋଲି କହିଲେ ଅଶ୍ୱିନ୍, ଫ୍ୟାନ୍ସ ହେଲେ କ୍ରୋଧିତ

  1. Home
  2. IPL Top News

ରୋହିତ-ଧୋନି ନୁହଁ ଏହି ସ୍ୱାର୍ଥପର ଖେଳାଳିଙ୍କୁ IPL ର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଧିନାୟକ ବୋଲି କହିଲେ ଅଶ୍ୱିନ୍, ଫ୍ୟାନ୍ସ ହେଲେ କ୍ରୋଧିତ

aswin on pandya


ଅଧିକାଂଶ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଆଇପିଏଲରେ ଅଧିନାୟକ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି । ରୋହିତ ଶର୍ମା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ MI 5 ଥର ଆଇପିଏଲ୍ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିବାବେଳେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ମଧ୍ୟ ଏହି ସଫଳତା 5 ଥର ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରଥମ ସିଜନରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡିଆଙ୍କୁ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସର ଅଧିନାୟକ କରାଯାଇଥିଲା। ପାଣ୍ଡ୍ୟା ପ୍ରଥମ ସିଜନରେ ଜିଟିକୁ ଚାମ୍ପିଅନ୍ କରିଥିଲେ | ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ପୂର୍ବରୁ ସ୍ପିନ୍ ବୋଲର ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ୍ ଅଶ୍ୱିନ୍ ଆଇପିଏଲର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ନାମ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ୍ ଅଶ୍ୱିନ୍ ନାମ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି:

ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସର ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ କରିଛି । ପାଣ୍ଡ୍ୟା 2 ସିଜନ୍ ଖେଳିବା ପରେ ଜିଟି ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରିଛନ୍ତି |

Hardik-Pandya-and-Rohit-Sharma

ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲରେ MI ପାଇଁ ପୁଣି ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ପାଣ୍ଡ୍ୟା ମୁମ୍ବାଇରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବା ପରେ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କ ବଡ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିଛି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ କହିଛନ୍ତି,

“ଯଦି ବାସ୍ତବରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ମୁମ୍ବାଇରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଜଣେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖେଳାଳି ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ମୁମ୍ବାଇର ରେ ଭଲ ଖେଳାଳି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ଯାହା ଜାଣିଚି, ଏହା ହେଉଛି ଏକ ନଗଦ କାରବାର ତେଣୁ ମୁମ୍ବାଇ ଏହାର କୌଣସି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଗୁଜୁରାଟକୁ ଦେଉନାହିଁ | ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ କେବେ ବି ଖେଳାଳି ବ୍ୟବସାୟ କରିନାହାଁନ୍ତି । ମୁଁ ଭାବୁନାହିଁ ଯେ ଏହା କେବେ ଘଟିଛି | କିନ୍ତୁ, ଯଦି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଫେରିଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଦଳ ସୁଦୁଢ ଦେଖାଯିବ ”

ଗୁଜୁରାଟ ର ହାତ ଛାଡିଲା ପରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ କଲେ ଟାର୍ଗେଟ:

aswin

ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ଙ୍କୁ ଅଧା ବାଟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଛାଡିବା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାର୍ଥପର କହିବା ସହ କଡା ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି । କାରଣ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଙ୍କ ଖରାପ ଫର୍ମ ସତ୍ୱେ ଗୁଜୁରାଟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଭରୋସା କରି ଅଧିନାୟକ କରିଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ, ଏହି ଦଳ ପ୍ରଥମ ସିଜନରେ ଆଇପିଏଲ୍ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିଲାବେଳେ 2023 ଫାଇନାଲରେ CSK ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ​​| ଏମିତି ରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଇସା ଲୋଭ ରେ ଏମଆଇ ଯିବା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଛନ୍ତି |