287 ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ମ୍ୟାଚ ଜିତିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ଖୁଏସି ନଥିଲେ, କହିଲେ “ଯଦି ମୁ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି ତେବେ...”

  1. Home
  2. IPL Top News

287 ରନ୍ ସ୍କୋର କରି ମ୍ୟାଚ ଜିତିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ଖୁଏସି ନଥିଲେ, କହିଲେ “ଯଦି ମୁ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି ତେବେ...”

Pat-Cummins-praised-his-players-after-RCB


ଏଥର ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି । ଦଳ ଆଇପିଏଲ୍ 2024 ରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଅନେକ ମାଷ୍ଟରପିସ୍ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି । ଏପ୍ରିଲ୍ 15 ରେ ଆରସିବି ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ମାନେ 287 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ, ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଆରସିବି 262 ରନ୍ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା । ବିଜୟ ପରେ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ତାଙ୍କ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

“ମୁଁ ଇଚ୍ଛା କରେ ମୁଁ ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି” - ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ:

ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ। ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି “ମୁଁ ଇଚ୍ଛା କରେ ମୁଁ ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି । କ୍ରିକେଟ୍ ର ଚମତ୍କାର ଖେଳ | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦୃଶ୍ୟ । ତୁମେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କର । ଯଦି ଆପଣ 7 କିମ୍ବା 8 ଓଭର ବୋଲିଂ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଖେଳକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବେ । ମୁଁ ୱିକେଟ୍ ପଢିବା ଛାଡି ଦେଇଛି। ପ୍ରକୃତରେ ମୁ ଖୁସି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାରିଟି ବିଜୟ । ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟୁଛି ”।

ମ୍ୟାଚ ର ସ୍ଥିତି ଏମିତି ଥିଲା:

ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ହାଇଦ୍ରାବାଦ ତିନି ୱିକେଟ୍ ହରାଇ 287 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା 22 ବଲରେ 34 ରନ୍ ଏବଂ ଟ୍ରାଭିସ୍ ହେଡ୍ 41 ବଲରେ 102 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ହେନ୍ରିଚ୍ କ୍ଲାସେନ୍ 31 ବଲରେ 67 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଡେନ ମାର୍କ୍ରାମ 32 ରନ୍ ଯୋଡିଥିବାବେଳେ ଅବଦୁଲ ସାମଦ 370 ର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାରରେ 10 ଟି ବଲରେ 37 ରନ୍ ଯୋଗଦାନ କରିଥିଲେ,

ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଆରସିବି ପାଇଁ 20 ଟି ବଲରେ 42 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିବାବେଳେ ଫାଫ୍ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍ 28 ବଲ୍ ରେ 62 ରନ୍ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଦଳର କୌଣସି ଟପ୍ ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରି ନଥିଲେ, ପରେ କାର୍ତିକ 31 ବଲ୍ ରେ 85 କରିଥିଲେ । ଆରସିବି ମ୍ୟାଚକୁ 25 ରନରେ ହାରିଥିଲା ।