ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ଆଣ୍ଡରସନ ଖୋଲିଲେ ଗୁମର, ଭାରତର ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଲେ କାହିଁକି ବାତିଲ ହେଲା ପଞ୍ଚମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ

ଇଂଲଣ୍ଡ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜେମ୍ସ ଆଣ୍ଡରସନ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତ କ୍ୟାମ୍ପରେ COVID-19 ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଘରୋଇ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଓଲ୍ଡ ଟ୍ରାଫର୍ଡରେ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ପଞ୍ଚମ ଟେଷ୍ଟ ବାତିଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମଞ୍ଚେଷ୍ଟର (Manchester old trafford stadium) ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ବାତିଲ ହେବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟରମାନେ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ ପାଇଁ ଦୁବାଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ ।

ଆଣ୍ଡରସନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସିରିଜ୍ ଭଲ ଭାବରେ ଶେଷ ହେବା ଉଚିତ୍ ଥିଲା । ଭାରତୀୟ ଦଳର ସହକାରୀ ଫିଜିଓ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେବା ପରେ ଦଳର ଖେଳାଳିମାନେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ । ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ, ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ନକାରାତ୍ମକ ଭାବରେ ଆସିଥିଲା ।

ପୁନର୍ବାର ଖେଳିବାର ଆଶା ପ୍ରକାଶ କଲେ:

39 ବର୍ଷୀୟା ଆଣ୍ଡରସନ ନିଜ ଘର ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ (ଓଲ୍ଡ ଟ୍ରାଫର୍ଡ) ଆଉ ଏକ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ପାଇବେ କି ନାହିଁ ଚିନ୍ତାରେ ଅଛନ୍ତି। ଆଣ୍ଡରସନ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୃଷ୍ଠାରେ ଲେଖିଛନ୍ତି,

“ଲାନକାଶିର୍ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଃଖିତ । ଏହି ସିରିଜର ପ୍ରକୃତ ଶେଷ ଦେଖିବାକୁ ଟିକେଟ୍ / ଟ୍ରେନ୍ / ହୋଟେଲ ପାଇଁ ଦେୟ ଦେଇଥିବା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ନିରାଶ । ମୁଁ ଆଶା କରେ କିଛି ସମୟରେ ଏହାକୁ ପୁନର୍ବାର ଖେଳାଯିବ । ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ଯେ ମୁଁ ମୋ ଘରୋଇ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଆଉ ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ପାଇବି, ଯାହାକୁ ମୁଁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରେ ।”

About Prabhat Kumar

Cricket is my first and forever love, I know cricket only cricket, I love playing & watching cricket because cricket is my passion and my passion is my work. My favorite cricketer is Virender Sehwag & MS Dhoni.

View all posts by Prabhat Kumar →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *