ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ଏହି କାରଣରୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳି ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ସ କୁ ମାରିବାକୁ ଗୋଡ଼ାଇଲେ, ନିଜେ ସ୍ପଷ୍ଟ କଲେ କାରଣ

  1. Home
  2. Entertainment

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ଏହି କାରଣରୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳି ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ସ କୁ ମାରିବାକୁ ଗୋଡ଼ାଇଲେ, ନିଜେ ସ୍ପଷ୍ଟ କଲେ କାରଣ

rauf fight


ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓ ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ହରିସ୍ ରାଉଫଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଉଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଯେ ହରିସ୍ ରାଫ୍ ଆମେରିକାର ରାସ୍ତାରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ, ରାଉଫ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଙ୍କୁ ଗୋଡାଇବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓରେ ହରିସ୍ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ବୁଲୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେ ବାଦବିବାଦ କରିଥିଲେ । ପାକିସ୍ତାନର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଉପରେ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି।

ହରିସ୍ ରାଉଫ ଯାହା କହିଛନ୍ତି:

ପରିସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ଜରୁରୀ ବୋଲି ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ହରିସ ରାଉଫ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଖୋଲିଥିଲେ । ଜଣେ ଖେଳାଳି ହୋଇଥିବାରୁ ଆମେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଠାରୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ଆମକୁ ସମର୍ଥନ କିମ୍ବା ସମାଲୋଚନା କରିବାର ଅଧିକାର ସେମାନଙ୍କର ଅଛି । ତଥାପି, ଯେତେବେଳେ ମୋର ପିତାମାତା ଏବଂ ମୋ ପରିବାର ବିଷୟରେ କେହି କୁହନ୍ତି, ମୁଁ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରିବି ନାହିଁ । ସେମାନଙ୍କର ବୃତ୍ତି ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି, ଲୋକ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ଜରୁରୀ |

rauf st

ପାକିସ୍ତାନର ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିମାନେ ମଧ୍ୟ ହରିସ ରାଉଫଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ, ମହମ୍ମଦ ହାଫିଜ X ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟରେ ସୀମାକୁ କିପରି ସମ୍ମାନ କରିବେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଜାଣିବା ଉଚିତ୍ । ହାଫିଜଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ହାସନ ଅଲି ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରାଉଫଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି।

ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରଦର୍ଶନ ନିରାଶାଜନକ ଥିଲା:

ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ଗ୍ରୁପ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟାୟରୁ ଦଳ ବାହାରିବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳିମାନେ କଡ଼ା ସମାଲୋଚନାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି । ପାକିସ୍ତାନ ଦଳ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ 2024 ର ଗ୍ରୁପ୍ ପର୍ଯ୍ୟାୟରୁ ବାଦ ପଡିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଲା । ଗ୍ରୁପ୍ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ସେମାନେ ଆମେରିକା ପରି 17 ତମ ମାନ୍ୟତା ଦଳ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ।

ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ଦଳର ଯାତ୍ରା ଶେଷ ହେବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିନାୟକ ବାବର ଆଜମ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପାଞ୍ଚ ଖେଳାଳି ମହମ୍ମଦ ଆମୀର, ଇମାଦ ୱାସିମ, ହରିସ ରାଉଫ, ଶାଦବ ଖାନ ଏବଂ ଆଜାମ ଖାନ ପାକିସ୍ତାନ ଫେରିବା ପୂର୍ବରୁ ଲଣ୍ଡନରେ ଛୁଟି କାଟିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଏହି 6 ଜଣ ଖେଳାଳି ମଙ୍ଗଳବାର ବାକି ଦଳ ସହ ପାକିସ୍ତାନରେ ପହଞ୍ଚିବେ ନାହିଁ ।