ହରିସ୍ ରାଉଫ ବିବାଦରେ ମହମ୍ମଦ ରିଜୱାନ୍ ନେଲେ ଭାରତର ନାମ, କହିଲେ ଏମିତି ଯେ ଭାରତୀୟ ହେବେ କ୍ରୋଧିତ

  1. Home
  2. Entertainment

ହରିସ୍ ରାଉଫ ବିବାଦରେ ମହମ୍ମଦ ରିଜୱାନ୍ ନେଲେ ଭାରତର ନାମ, କହିଲେ ଏମିତି ଯେ ଭାରତୀୟ ହେବେ କ୍ରୋଧିତ

rizwan


ଆମେରିକାର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ପାକିସ୍ତାନର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ହରିସ ରାଉଫ ଝଗଡା କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଏକ ବିରାଟ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଥିଲା | ହରିସ୍ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମୋଜାନା ମାସୁଦ ମଲିକଙ୍କ ସହ ବୁଲୁଥିଲେ।

ସେ ସମୟରେ, ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ଏହାର ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିଷୟରେ ଦଳକୁ ଅପମାନିତ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ହରିସ୍ ରାଗିଯାଇ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଦୌଡ଼ିଗଲେ | ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହରିସ୍ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ଖେଳାଳି, ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ (ପିସିବି) ଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇଛନ୍ତି।

ଅପବ୍ୟବହାରକୁ ବରଦାସ୍ତ କରିବେ ନାହିଁ: ହରିସ୍

rauf

ଯେତେବେଳେ ହରିସ୍ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଦୌଡିଲେ, ସେ କହିଥିଲେ, 'ତୁମେ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ?' ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ପ୍ରଶଂସକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଭାରତୀୟ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଟନ୍ତି । ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଆହୁରି ଖରାପ କରିବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ତିନିଜଣ ପ୍ରଶଂସକ ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିଥିଲେ । ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ରାଓଫ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ପୋଷ୍ଟ କରି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିରୁଦ୍ଧରେ କୌଣସି କଥା ଶୁଣିପାରିବେ ନାହିଁ ।

ପାକିସ୍ତାନ ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲା:

ଚାଲିଥିବା ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ଗ୍ରୁପ୍‌ ଏ’ରେ ପାକିସ୍ତାନ ନିରାଶାଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା । ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଅନ୍ତିମ ଗ୍ରୁପ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ସେମାନେ ତିନି ୱିକେଟ୍ ନେଇ ସଂକୀର୍ଣ୍ଣ ବିଜୟ ସହ ସେମାନଙ୍କର ଯାତ୍ରା ଶେଷ କରିଥିଲେ |

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆମେରିକା ଏବଂ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ପାକିସ୍ତାନ ପୁଣିଥରେ କାନାଡାକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛି । ସେ 4 ଟି ମ୍ୟାଚରେ 4 ପଏଣ୍ଟ ସହ ଗ୍ରୁପରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ସୁପର -8 ରେ ପହଞ୍ଚିପାରିନଥିଲେ | ଗ୍ରୁପ୍ ଏ ରୁ ଭାରତ ଏବଂ ଆମେରିକା ଉନ୍ନତ ହୋଇଛି |

ରିଜୱାନ୍ ଭାରତର ନାମ ନେଇଥିଲେ:

rizwan

ରାଓଫଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରି ପାକିସ୍ତାନର ତାରକା ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ମହମ୍ମଦ ରିଜୱାନ୍ କହିଛନ୍ତି, "କାହାରିକୁ ଅପମାନ କରିବାର ଅଧିକାର କାହାରି ପାଖରେ ନାହିଁ। ହରିସ୍ ରାଉଫଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପାକିସ୍ତାନ କିମ୍ବା ଭାରତରୁ ଆସିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଆଚରଣ । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିବାର ଅଧିକାର ନାହିଁ, ବିଶେଷ କରି ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏହି ପ୍ରକାର ଭୟାନକ ଆଚରଣ ବନ୍ଦ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ |