ବିଶ୍ୱକପ୍ 2023 ପରେ ଏହି 4 ଜଣ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ନେଇଯିବେ ସନ୍ୟାସ, ଲିଷ୍ଟ ରେ ଅଛି ବଡ଼ ବଡ଼ ନାମ

  1. Home
  2. Cric Special

ବିଶ୍ୱକପ୍ 2023 ପରେ ଏହି 4 ଜଣ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ନେଇଯିବେ ସନ୍ୟାସ, ଲିଷ୍ଟ ରେ ଅଛି ବଡ଼ ବଡ଼ ନାମ

world-cup-2023-4-players


36 ବର୍ଷୀୟ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ତଥା ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ରୋହିତ ଶର୍ମା ବୋଧହୁଏ ଚଳିତ ବର୍ଷ ତାଙ୍କର ଶେଷ ବିଶ୍ୱକପ୍ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଖେଳିବେ । ଏହା ପରେ, ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିଶ୍ୱକପ୍ 2027 ବର୍ଷରେ | ସେହି ସମୟରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ 40 ବର୍ଷ ବୟସ ହେବ ।

rohit asia cup

ଏହି ବୟସରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଖେଳିବା ଟିକିଏ କଷ୍ଟକର ହେବ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପାଇଁ 2023 ବିଶ୍ୱକପ୍ ଶେଷ ଆଇସିସି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ ।

Shami

32 ବର୍ଷୀୟ ଭାରତୀୟ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ଶାମି ବୋଧହୁଏ ଚଳିତ ବର୍ଷ ତାଙ୍କର ଶେଷ ବିଶ୍ୱକପ୍ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଖେଳିବେ । ଏହା ପରେ, ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିଶ୍ୱକପ୍ 2027 ରେ ହେବ । ସେହି ସମୟରେ ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କ ବୟସ 36 ବର୍ଷ ହେବ । ଏହି ବୟସରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଖେଳିବା ଏକ ବଡ଼ କଥା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କ ପାଇଁ 2023 ବିଶ୍ୱକପ୍ ଶେଷ ଆଇସିସି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ହୋଇପାରେ ।

ravichandran aswin

36 ବର୍ଷୀୟ ଭାରତୀୟ ସ୍ପିନ୍ ବୋଲର ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ୍ ଅଶ୍ୱିନ୍ ବୋଧହୁଏ ଚଳିତ ବର୍ଷ ତାଙ୍କର ଶେଷ ବିଶ୍ୱକପ୍ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଖେଳିବେ । ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିଶ୍ୱକପ୍ 2027 ରେ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କୁ 40 ବର୍ଷ ହେବ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ୍ ଅଶ୍ୱିନ୍ ଙ୍କ ପାଇଁ 2023 ବିଶ୍ୱକପ୍ ଶେଷ ଆଇସିସି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ହୋଇପାରେ ।

bhuvneswar kumar

33 ବର୍ଷୀୟ ଭାରତୀୟ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସବୁ ବାଟ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି, ଚଳିତ ବିଶ୍ୱକପ୍ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ରେ ସେ ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହା ପରେ, ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିଶ୍ୱକପ୍ 2027 ରେ, ସେହି ସମୟରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାରଙ୍କ ବୟସ 37 ବର୍ଷ ହେବ। ଏହି ବୟସରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଖେଳିବା କଷ୍ଟକର ।