ଏହି 3 ଜଣ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ନୀତିଦିନ ପିଅନ୍ତି ମଦ, ଏହି ତାଲିକା ରେ ବଡ଼ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟର ଙ୍କ ନାମ ସାମିଲ

  1. Home
  2. Cric Special

ଏହି 3 ଜଣ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ନୀତିଦିନ ପିଅନ୍ତି ମଦ, ଏହି ତାଲିକା ରେ ବଡ଼ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟର ଙ୍କ ନାମ ସାମିଲ

Team-India-drink


ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଖେଳାଳିମାନେ ସେମାନଙ୍କର କଠୋର ଅନୁଶାସନ ଏବଂ ଅନୁଶାସନ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ସେଥିପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିମାନେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୁଅନ୍ତି । ଯୁବ ଖେଳାଳି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେରଣା ବୋଲି ବିବେଚନା କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପରି ଖେଳିବାକୁ ଏବଂ ଫିଟ୍ ରହିବାକୁ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖ ।

କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଖେଳାଳିମାନେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଯାହା ସିଧାସଳଖ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଏହିପରି 3 ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ।ଯିଏ ମଦ୍ୟପାନ ନକରି ବଞ୍ଚିପାରିବ ନାହିଁ । ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ ସେହି ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା…

1. ବିନୋଦ କାମ୍ବଲି:

ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ତଥା ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ ବିନୋଦ କାମ୍ବଲିଙ୍କ ଆରମ୍ଭ ଯେତିକି ବିସ୍ଫୋରକ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହାର ସମାପ୍ତି ମଧ୍ୟ ଦୁଃଖଦାୟକ ଥିଲା । ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ବିନୋଦ କାମ୍ବଲିଙ୍କୁ ମାଷ୍ଟର ବ୍ଲାଷ୍ଟର ସହିତ ତୁଳନା କରାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ହେତୁ ଏହି ଖେଳାଳି ବାଟ ହରାଇଲେ |

Mumbai Police arrested Vinod Kambli know what is the matter

ଯେଉଁଥିପାଇଁ କାମ୍ବଲିଙ୍କ କ୍ରିକେଟର କ୍ୟାରିୟର ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା | କାମ୍ବଲି ନିଜେ ଅନେକ ଥର ମଦ୍ୟପାନ କରିବାର ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି । ମଦ୍ୟପାନ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ମାର ପିଟ ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଥିଲା ।

2. ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ:

ଏହି ତାଲିକାର ଦ୍ୱିତୀୟ ନାମ ହେଉଛି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଭେଟେରାନ୍ କ୍ରିକେଟର ତଥା ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ । ପୂର୍ବତନ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ଦଳର ଏକ ଅଂଶ ଥିଲେ ଯାହା 1983 ବିଶ୍ୱକପକୁ ଭାରତ ଜିତାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଜଣେ ବଡ ମଦ ପାନୀୟ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୋଇଥିଲେ।

ଏହି କାରଣରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ ମିମ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି । ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ।

3. ଯୁବରାଜ ସିଂ:

2007 ଏବଂ 2011 ମସିହାରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ବିଶ୍ୱ ଚାମ୍ପିଅନ୍ କରିଥିବା ଯୁବରାଜ ସିଂଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି । ଅନେକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସିକ୍ସର୍ କିଙ୍ଗ ମଦ୍ୟପାନରେ ଅଭ୍ୟସ୍ତ । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ବଲିଉଡ ଲାଇଫକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଯୁବରାଜ ସିଂଙ୍କ ବୋହୂ ଅଙ୍କକ୍ଷ ଶର୍ମା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୁପରଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟର ଜଣେ ନିଶା ସେବକ । ତେବେ ଯୁବରାଜ ସିଂ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେବା ଉଚିତ୍ ମନେ କରିନାହାଁନ୍ତି ।