ବିଶ୍ୱକପ ଦଳରୁ ବାଦ୍ ପଡ଼ିବା ପରେ ଶୁଭମନ ଗିଲଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଶତକ! ସେଲିବ୍ରେସନ ଏମିତି ଯେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡ଼ିଓ….

  1. Home
  2. Cric Special

ବିଶ୍ୱକପ ଦଳରୁ ବାଦ୍ ପଡ଼ିବା ପରେ ଶୁଭମନ ଗିଲଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଶତକ! ସେଲିବ୍ରେସନ ଏମିତି ଯେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡ଼ିଓ….

Gill


ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସର ଓପନର୍ ତଥା ଅଧିନାୟକ ଶୁବମାନ ଗିଲ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଚମତ୍କାର ଶତକ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି। ଚେନ୍ନାଇ ବୋଲରମାନଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବାବେଳେ ଶୁଭମାନ ଗିଲ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ଶତକ ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହର ସହ ଏହାକୁ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କ ଏହି ସେଲିବ୍ରେସନର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

Gill

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୪ ର ୫୯ ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ୧୦ ମଇରେ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା। ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଟସ୍ ଜିତି ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସକୁ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ ଦେଇଥିଲା, ଏହା ପରେ ଦଳ ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଏହାପରେ ଗିଲ୍ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ବୋଲରମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ବହୁତ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ଏଥିସହ ସେ ଛକା ଚୌକାର ବର୍ଷା କରି ଶତକ ହାସଲ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ।


୧୭ ଓଭରର ଦ୍ୱିତୀୟ ବଲରେ ଶୁବମାନ ଗିଲ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୪ ର ପ୍ରଥମ ଶତକ ପୂରଣ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ବେସ୍ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଢଙ୍ଗରେ ନିଜ ଶତକର ସେଲିବ୍ରେସନ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଶୁଭମାନ ଗିଲ ଗାଳି ଦେଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଥିଲା।  ଆଇପିଏଲ୍ ନିଜ ଭିଡିଓଟିକୁ ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଗିଲ୍ ଗାଳି ଦେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

Gill

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଆଇସିସି ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ମନୋନୀତ ହୋଇନଥିବାରୁ ଶୁଭମାନ ଗିଲ ଏପରି କରିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ଆସନ୍ତା ମାସରୁ ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ମେଗା ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ରିଜର୍ଭ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ଦଳରେ ରଖାଯାଇଛି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଶକ୍ତ ଧକ୍କା ଲାଗିଥିବା କୁହାଯାଉଛି।