ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ଛାଡପତ୍ର ଭିତରେ ନତାଶାଙ୍କ କିସିଂ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ…..

  1. Home
  2. Cric Special

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ଛାଡପତ୍ର ଭିତରେ ନତାଶାଙ୍କ କିସିଂ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ…..

Natasha


ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛାଡପତ୍ର ହେବାର ଖବର ରହିଛି। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ଚାଲିଛି। ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ଅଛି ଯେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମିଡିଆର କ୍ୟାମେରାରେ ନତାଶା କଏଦ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହିତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଯିଏ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

Hardik

ଏହି ସମୟରେ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ନତାଶା ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ କିସ୍ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କର ଭଲ ଆଇପିଏଲ୍ ସିଜନ୍ ମଧ୍ୟ ରହିନାହିଁ। ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ, ୧୭ ତମ ସିଜନରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବହୁତ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି। ଏବେ ତାଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଦ୍ଵନ୍ଦମୟ ହୋଇଯାଇଛି। ଏପରିକି ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନତାଶା ତାଙ୍କ ଉପନାମକୁ ଇନଷ୍ଟାରୁ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।


ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି, ଯାହା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଇଛି ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ। ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ନତାଶାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିନାହିଁ। ଆଜିକାଲି ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍ ମଧ୍ୟ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛନ୍ତି। ଛାଡପତ୍ର ଖବର ହେତୁ ସେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଟ୍ରୋଲର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି।

Natasha

ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ନତାଶାଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି। ଭିଡିଓରେ ସେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ କିସ୍ ଦେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସେ ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଆଲେକ୍ସଜାଣ୍ଡାର୍ ଆଲେକ୍ସ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଆଲେକ୍ସଜାଣ୍ଡାର୍ ଆଲେକ୍ସ ଆଲିକଙ୍କ ନାମ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଗୁଜବ ରହିଛି। କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ କେବେବି ପ୍ରକାଶ କରିନାହାନ୍ତି।